Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mivel foglaljátok el magatokat?

Mivel foglaljátok el magatokat?

Figyelt kérdés

Jó ideje próbálkozunk, már meddőségiben kezelnek. Sok helyen olvasom, hogy "ne görcsölj rá", "foglald el magad", "menj nyaralni, hogy belazulj, akkor fog sikerülni"...


Nekem ez nehéz. Hiába van munka, hobbi, sport, sokat gondolok a sikertelenségre.


Van, akinek ez tényleg segített, elfoglalni magát valamivel, esetleg valami újba kezdeni?


Jogsit már letettem. Teljes lakásfelújítás is megvolt. Munkahelyemen voltam képzésen. Nyaralni is szoktunk.


Ti mibe kezdtetek bele, mivel foglaltátok el magatokat, ha volt ilyen?


Nagyon köszönöm a válaszokat.



szept. 11. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel az "engedd el", meg "majd jön, amikor szeretne" baromságokkal csak azok jönnek, akik max 3 hónap alatt terhesek lettek.

Hogy a jó istenbe lehetne már elengedni meg másra koncentrálni egy meddőségi kezelés alatt? Gyógyszereket szedni/szúrni a meghatározott ideig, UH, leszívás, izgulás, hogy marad-e embrió, ciklusépítésnél megint gyógyszer, beültetés, utána megint csak gyógyszer.


"Menj nyaralni". Hogy? Azt sem lehet tervezni, mert megszabott időközönként el kell menni a vizsgálatokra.

Nekem most volt a beültetés, ha ez nem sikerül, nincs több fagyasztott embriónk, új stimulációt kell kezdeni. Hiába csak januárba lesz belőle beültetés, hogy tervezzek nyaralást, úgy mégis?


Pont ugyanazzal próbálom magam lefoglalni, mint akkor, mikor nem akartam még gyereket. És nyilván nem megy. Amíg dolgozom, elfoglalom magam, de utána úgy is azon jár az agyam, hogy vajon sikerül-e, mi lesz a következő lépés ha igen, ha nem...


Szóval bocsi, hogy segíteni nem tudok, de ettől a bullshit szövegtől hányni tudnék.

szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel es mindennel. Igy egyszerre :D

Nyilvan elengedni az en velemenyem szerint nem lehet, de oszinten, nem is hiszem hogy ezen mulik.

Elso gyerekre 1,5 evet vartunk, ugyan minden egyeb nelkul vegul spontan osszejott. De hat hogy is tudtam volna elengedni, sehogy.

Masodik baba a 2. honapban osszejott, es nem akartam ot se egy picit se kevesbe, ugyanugy nagyon szerettem volna, mint az elsot. 🤷‍♀️

Aztan hamarabb osszejott.

Nem ezen mulik.


Amugy sokat olvastam, filmeztem, en szeretem ezeket a felnotteknek keszult szamozott kifestoket es gyemantkirakokat is, azt is csinaltam az elsonel. Ja meg horgoltam is :D

Na azota ezekre mar mondjuk keves idom van, szoval leirtam, hatha valamelyik megtetszik.

szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ezeket az ostoba tanácsokat! Mindenkinek mindig van ilyen ismerőse, aki akkor lett terhes, mikor jaj, de letett róla. Meg nyaralt, ezoterikus nyanyához ment, csakratisztításra, stb. Mennyire utáltam ezeket a sztorikat, amikor nekem nyomatták...

Aki gyereket akar, nem tud nem görcsölni.

Nekem már egészen a vágy elfojtásáig ment ez az egész, csak nagyon rosszul lettem lelkileg, ennyit értem el vele.


Végül összeszedtem magam, és mentünk lombikozni. Az első lombik alatt én voltam a lelki béke. Nem sikerült.

Totál padlón voltam, minden szar, ami lehetett, összejött, ami miatt a 2. lombik alatt sík ideg voltam, hát mégis az sikerült.

szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is hülyeség. Már bizonyított, hogy a nők se tudnak többfelé figyelni. De annyira azért igen, ha gyereket akarsz, minden tevékenység közben ott van az agyadban. Én csak azzal akarlak megnyugtatni, szerencsés vagy, hogy kész a lakásfelújítás. Én terhesen vesződtem vele, kész se lett. Most persze, nem látod, de hidd el, nagy előny, hogy addigra már nem marad.
szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!