Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van egy 2 éves kislányom....

Van egy 2 éves kislányom. Még van,hogy igényli a cicit. Mióta megszültem azóta még nem menstruáltam. Ez esetleg gond? Párommal viszont szeretnénk már kistesót,valakivel történt már esetleg olyan, hogy nem menstruált és teherbe esett?

Figyelt kérdés

És még annyit szerettem volna kérdezni,hogy úgy érzékelem be van dagadva a hüvelyem, folyásom egyik napról a másikra az átlátszóból fehéres nyúlóssá változott. Valaki tapasztalt már ilyet?


Tudom kicsit sok kérdés egyszerre,és orvoshoz is fogok menni csak tudni szeretném, hogy mire számítsak.



szept. 9. 22:07
 1/6 anonim válasza:
91%

Ezzel a problémával régen orvoshoz kellett volna fordulni.

Senki nem fog tudni értelmes választ adni a kérdésedre, sürgősen keress fel egy nőgyógyászt.

szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, akinek abszolút nem jön meg, amíg teljesen abba nem hagyja a szoptatást. Nekem az első gyerek 10 hónapos korában jött meg, a második babánál pedig csak 17 hónapos korában. Mondjuk itt már kicsit én is aggódtam. Ha nem jött volna meg, akkor azért kb 2 éves korában elmentem volna orvoshoz. Szóval szerintem is keresd fel a nőgyógyászt, főleg mivel szeretnél már újra teherbe esni.
szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Holnap akarok időpontot kérni de nem tudom mikor kapok, ezért kérdeztem itt rá hátha valaki járt már így. Eddig azért nem mentem orvoshoz mert szülés után voltam mindent rendben találtak. És sokan pedig arra hogy nem jött még meg azt válaszolták, hogy mert szoptatok. De már én is eléggé furcsálom, hogy azért ilyen hosszú ideig azért csak nem marad el. Úgyhogy minden képpen megyek orvoshoz.
szept. 9. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno azt mondta a magándokim, hogy ha fél évvel azután se jön meg, hogy abbahagytam a szoptatást, akkor menjek vissza. A te dokid mit mondott erre? Gondolom 2 év alatt rákszűrésem csak voltál már a szülés óta, akkor nem kérdezted?

Barátnőmék amúgy pont elkapták az első peteérést, úgy lett terhes a lányával, hogy a fiát még szoptatta és egyszer sem jött meg még neki előtte.

Ezektől függetlenül egy vizsgálat biztos nem árt, főleg hogy egyéb panaszod is van.

szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam rákszűrésen de nem kérdeztem rá, mert tényleg annyian mondogatták,hogy azért nem jön meg mert még szoptatok. És én tejesen nyilván valónak tattottam sajnos hisz akik mondták tapasztaltabbak voltak mint én. De inkább mostmár nem vacilálok elmegyek egy orvoshoz. Meg ha nincs is semmi baj, akkor is megnyugszunk a párommal,hogy minden rendben csak idő kell.
szept. 9. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Folyással orvos. A szoptatás elvileg lehet ok arra, hogy nem menstruálsz, de ilyen hosszan szokatlan, érdemes konzultálni orvossal. Ismerek olyat, aki nem menstruált két terhessége között 1x sem, nyilván ez azt jelenti, hogy mikor az első peteérése volt, azonnal teherbe is esett. Tehát ha nem szexeltek volna pont, akkor 2

hét múlva megjött volna neki.

szept. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!