Van még esélyem lombikra?

Figyelt kérdés
44-et betöltöttem áprilisban.Nincs még gyerekem.4 méhenkívülim volt.Ha van akkor hogy megy?Mi a menete?Kell a párommal a házasság stb?Milyen feltételei vannak?

aug. 30. 17:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%

Kell papíron házasság.

Kivizsgálás, egyéb opciók (gyógyszeres stb)

Addig próbálkozhatsz, amíg van rá pénzed, de van egy intervallum, amit ki kell várni a következőig.

aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem ingyenes a lombik?Mire kell pénz?Kaphatok részleteket?
aug. 30. 17:23
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Házasság nem kötelező. 45 éves korig végeznek ingyenest. De ha ennyire nincs pénzetek akkor ezt engedjétek el.
aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 45 éves korig ingyenes,úgyhogy a válasz, igen van még esélyed😊, de azt javaslom, hogy minél előbb jelentkezzetek be egy meddőségi centrumba, mert a kivizsgálások hónapokat vesznek igénybe.Nekünk most lesz az első lombik, a Dunamenti REK -be járunk Budapestre .Mi sem vagyunk házasok, ezért élettársi nyilatkozatot kellett csináltatni, ami közjegyzőnél kb. fél óra és 50.000 forint. Remélem tudtam segíteni 😊
aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
3/4 Bocsi,senki nem mondta hogy nincs pénz,mivel azt sem tudom,hogy kb mennyiről lenne szó.Gondolom ha ingyenes is,lesz amiért fizetni kell.Ezért kérdeztem hogy hozzávetőlegesen kb mennyi,mire kell.
aug. 30. 18:00
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes, igen,az injekciók és gyógyszerek is csak doboz árasok! A rosszindulatúakkal pedig ne foglalkozz 😁 Ha igazán akarod, tessék belevágni! 😊
aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hogyne akarnám..Nem kicsit..Köszönöm.Belevágunk mindenkêpp!🙂
aug. 30. 18:17
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért nem árt tudni, hogy 44 évesen a saját petesejtes lombik sikerességi aránya itthon 1%.

Ha saját petesejtest szeretnél ennyi idősen, akkor menj ki külföldre, ahol van PGT, az jelentősen növeli a sikerarányt, vagy gondolkozz el a donoron.

aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Indítsátok el minél előbb,mert nem adnak egyik pillanatról a másikra időpontot. 1 éven belüli vizsgálati eredmények kellenek. Kiírhatnak olyan vizsgálatot is,aminek az eredményére sokat kell várni. Tavaly júliusban kértem a legelső időpontot telefonos konzultációra,idén májusban jutottunk el az első lombikig. Nyilván van,akinek gyorsabban megy,de ezt előre nem lehet tudni.
aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
aug. 30. 19:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!