Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteronpótlás, menstruáci...

Progeszteronpótlás, menstruáció késés?

Figyelt kérdés
Ez volt az első ciklusom, amikor szedtem progeszteront. A doki is azt mondta, meg neten is utána olvastam, hogy ennél a tablettánál amikor beszedem az utolsó szemet, kb 2-3. tablettamentes napon megjön. Ma volt az 5. nap az utolsó tabletta óta, de a mensinek semmi jele. 3 napja görcsölgetett enyhén a hasam, el is könyveltem, hogy meg fog jönni. Hát nem. A melleim (és mellbimbóim) elég érzékenyek, de ezen kívül semmi jele annak, hogy meg akarna jönni. Normális ennyi késés progeszteronpótlás után?
aug. 23. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem nem normális de még mindig nincs más opciót mint csinálni egy tesztet ha negatív akkor 1 hét múlva is csinálsz tesztet és ha még mindig negatív felmérések az orvosod hogy most mi legyen!na felfogtad??? Vagy hisztizel tovább?
aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ki hisztizik?
aug. 23. 21:16
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

És egyébként az orvos azt is elmondja hogy addig ne hagyd abba amíg nem tesztelsz.!mi a szarnak kezdted el és minek hagytad abba hcg teszt nélkül? Ha esetleg mégis sikerülne mert progi gondod van akkor már ártottál is neki mert abba hagytad a progit


Szóval full fa...got csinálsz de csak hisztizel.

aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Még egyszer megkérdezem: ki hisztizik? Azt csináltam, amit az orvos mondott. Az orvos azt mondta, hogy a ciklus 15-24.napján szedjem, 10 napos kúraként, én így szedtem. Ha az orvos így írta elő, nem fogom szedni folyamatosan.
aug. 23. 21:20
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

A 13-asnak igaza van, ha valaki terhes, és abbahagyja a progit a 12-13. hét előtt, akkor esélyes, hogy elmegy a baba.

Így, ahogy te csinálod, semmi értelme, ha össze is jött volna, akkor úgyis elmenne most valószínűleg.

Ezt tényleg nem mondta a doki?

aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

És az lh teszt támpontot jó de ha pozi ha nega akkor is lehet ovu és nem is!


Tanulj meg hömérőzni mert az legalább igazolja ha volt ovu vagy legyen kedved kiadói pénzt és uh val követni.

Az lh teszt önmagában semmit sem ér

Bár te ezt akkor is jobban tudod...

aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#15: nem magyarországon élek, itt nem adnak mindenre (is) progeszteron pótlást. Ezt is 7 hónapba telt kiharcolnom a rendszertelen ciklusomra… így írták fel, 10 napos kúra.
aug. 23. 21:24
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább ne te akarj megoldást találni. Rendszertelen ciklusra ez nem megoldás. Keress egy normális orvost.az okot kéne megtaláni mert biztos hogy van. Esetlege gy uh követés,3 és 21. Napi hormon vérvétel,ír,pakljzsmirigy....
aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ultrahangos cikluskövetés volt, van peteérésem rendesen. Ir ki lett vizsgálva, semmi. 3. és 21.napi vérvétel volt, progeszteron alacsony. Pajzsmiriggyel nincs gond. Minden más vérkép tökéletes, méhnyálkahártya megfelelően vastag, párom spermavizsgálata tökéletes. Petefészek átjárhatósági is lett csinálva, ott is minden rendben volt…
aug. 23. 21:33
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha netán előbb kezdted el szedni, minzahogy az ovu lett volna, akkor meggátolhatta az ovulálást.
aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!