Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteronpótlás, menstruáci...

Progeszteronpótlás, menstruáció késés?

Figyelt kérdés
Ez volt az első ciklusom, amikor szedtem progeszteront. A doki is azt mondta, meg neten is utána olvastam, hogy ennél a tablettánál amikor beszedem az utolsó szemet, kb 2-3. tablettamentes napon megjön. Ma volt az 5. nap az utolsó tabletta óta, de a mensinek semmi jele. 3 napja görcsölgetett enyhén a hasam, el is könyveltem, hogy meg fog jönni. Hát nem. A melleim (és mellbimbóim) elég érzékenyek, de ezen kívül semmi jele annak, hogy meg akarna jönni. Normális ennyi késés progeszteronpótlás után?
aug. 23. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Milyen tesztet? Terhességi tesztet? Nem, mivel nem tartom valószínűnek, hogy terhes lennék. Bár nem tudom. Minden ciklusban ovutesztelek, és ebben a ciklusban kb 2,5 hétig majdnem pozitív volt. Soha nem volt még ilyen. Ugyan ezt a tesztet használtam mindig, több kint 1 éve. Mindig 1 napig pozitív, és az előtte levő napon pedig majdnem egyformán erős a 2 csík. Most 2,5 hétig majdnem egyformán erős volt…sosem volt még ilyen.
aug. 23. 20:12
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Feltételezem szerelték védekezés nélkül. Így bármikor terhes is lehetsz. Nem ag ovuláció tesztől leszel terhes!talán csinálni kéne egy kicse...t tesztet és ha negatív akkor felkeresni az orvost!!!
aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Felkeresni az orvost… a teherbeesési problémákhoz írtam ki a kérdést, és mivel progeszteront kaptam, gondolod nem voltunk orvosnál még? Nem kell elmagyarázni, nem vagyok hülye. Tudom, hogy nem az LH teszttől leszek terhes… csak egy nyomorult kérdést tettem fel, mivel azt sem tudom, hogy mikor volt ebben a ciklusban peteérésem, mivel 2,5 hétig volt szinte pozitív az ovulációs teszt.
aug. 23. 20:31
 5/21 anonim ***** válasza:
22%

Ha ennyire szuper vagy akkor miért nem csinálták egy nya⁷mvadt tesztet. Attól hogy nem volt értékelhető az lh még lehetett ovud.

Egyébként progit is az ovutól kell elkezdeni. Ha hamarabb kezded lehet még sem tud repedni miatt és basz...tod. ha meg nem jön meg el kéne vonszolnod magad az orvoshoz hogy most mivan mert gyógyszer is van ami segít ilyenkor. De te ezt mind tudod mert sokkal okosabb vagy!

aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, ha ingerült lettél a kérdésemtől! Nagyon sajnálom. Úgy tudtam, hogy ezen az oldalon lehet kérdezni, de ezek szerint tévedtem…


“De te ezt mind tudod mert sokkal okosabb vagy!”


Komolyan? Komolyan bele állsz egy emberbe az interneten, csak mert feltett egy kérdést, ami neked valami oknál fogva szúrja a szemedet?

aug. 23. 20:52
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Olvasd már el a válaszod!nagy a baj nálad. Bár semennyire hisztis vagy tuti megjön!

Egyébként meg ha ovud se volt minek kezdted el szedni a progit?🤷‍♀️

aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hisztis, csak nem értem, hogy minek állsz bele a másikba egy kérdezgetős oldalon azért, mert feltett egy kérdést. A progit meg azért kezdtem el szedni, mert a doki úgy írta elő, hogy a ciklus 15-24. napján kell szedni, de a papírján olvastam, hogy az ovulációt meg kell várni. És mivel kb 2,5 héten keresztül volt szinte egyformán erős a két vonal az lh teszten, nem tudtam, hogy egyáltalán volt-e már peteérésem. A ciklus 13. napján volt a szokásos ovulációs görcsöm, de mivel a teszt nem volt egyértelműen biztos, ezért tovább teszteltem. A ciklus 7-27 napja között teszteltem végig, a 10.nap körül kezdett el majdnem egyformán erős lenni. És mivel nem voltam benne biztos a teszt miatt, hogy az valóban ovu volt-e vagy sem, így az orvosi előírttól 4 nap késéssel elkezdtem szedni a progit…
aug. 23. 21:03
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
És miért nehéz hcg tesztet csinálni?
aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mert a lassan 2 év alatt rengetegszer csalódtam már… egyelőre azt szerettem volna innen megtudni, amire még mindig nem kaptam választ, hogy normális-e, hogy a progi pótlás után nem jön meg, vagy reménykedhetek-e.
aug. 23. 21:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!