Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » (Annyit leszögeznék az elején...

(Annyit leszögeznék az elején hogy babát szeretnénk a párommal) Egy olyan “problémám” lenne hogy kb 1 hónapja (+- pár nap) elkaptam egy vírust és vastagbélgyulladásom lett róla…azóta már szépen gyógyult nem fájt a hasam ettem normális ételeket stb?

Figyelt kérdés

Most viszont a menstruálcióm ideje lenne (Még nem jött meg késik már 3 napja) és érzek enyhe szúró érzéseket ott ahol akkor fájt amikor beteg voltam

Szerintettek ez a kettő összefügghet? Érezhetem a szúró érzést a vastagbelemben a menstruálcióm miatt? Vagy menjek vissza a dokihoz?

Vagy előbb teszteljek? Mit ajánlotok?



aug. 4. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Menstruáció, l-nélkül.


Ha késik, nekem értelemszerű lenne a teszt.

aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Teszt sokat segítene
aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Menstrualcio 😂😂 Az mi a szosz ?
aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Tesztelj! Lehet, de az is lehet, hogy a gyulladás kavarta neg a ciklusod.
aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egy elírás és mind nagyon viccesnek hiszitek magatokat 😂😂
aug. 4. 18:29
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Aha persze , egymás után minden alkalommal elirod ugyanazt a szót, ostoba 🤦🏻‍♀️
aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

...de hogy minden kérdésnél elírod...🤣😂

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1275..


Cuki, mikor valaki egy anonim oldalon sem képes belátni, hogy elqrt valamit. Érett, anyaszerepre készülő felnőtt nő hozzáállására vall.

aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egyébként ennyi az életetek mi? Itt tudjátok magatokat csak kiélni…szomorú

Remélem azért nem haltok bele abba az egy betűbe 😏

Mondjuk arra véletlenül se gondoljatok hogy a telefon javít ki…egyszerűbb inkább egyből azt is bele kavarni hogy érett vagyok-e gyermeket vállalni 👏🏻

Ha nem 10 évesek vagytok akkor ez már ciki remélem tisztában vagytok vele 🙃megértem egyszer valaki felhívja rá a figyelmem na de az hogy végig egymást utánozzátok és 50x leírjátok ugyan azt 😂nem unalmas amúgy mindig másokat “bántani”/kritizálni? Nincs jobb dolgotok? Mondjuk mehetnétek dolgozni vagy valamiiii

Hátha akkor elfoglaltabbak lennétek 🤣

aug. 5. 07:04
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, ha kihisztizted magad, akkor írd le ötvenszer, hogy MENSTRUÁCIÓ. Az majd segít lenyugodni.

Peeersze, a telefon javít ki egy _nem létező_ szóra. 🤦‍♀️ Mesélj még, kérlek.😂

aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én aztán nem hisztizek ti vergődtök mintha ezzel valaki most bántott volta titeket 🤣
aug. 5. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!