Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Missed ab után ez mennyire...

Missed ab után ez mennyire normális? Kinek mikor sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Márciusban volt egy missed ab-on sajnos, akkor 1 év kellett hozzá, hogy terhes legyek. Most van a 3. menstruációm, előtte is rendszertelen volt 35-40 napokkal, illetve most is úgy néz ki, hogy első volt 41 nap, második 32, most a harmadik 43 nap. Normális ez? Teljesen elvagyok keseredve, ez volt az első próbálkozós hónapunk újra, voltunk is együtt amikor az ovumnak kellett hogy legyen. Félek, hogy megint sok idő lesz teherbe esnem. Valaki hasonló tapasztalat? Valami jó tanács? 27 éves vagyok egyébként. Endokrinológusnál voltunk eddig aki azt mondta minden rendben. Hát nem tudom, igen nehéz ilyen hosszú ciklusokat is kivárni.

jún. 30. 21:15
A kérdező szavazást indított:
Egyből első próbálkozásnál
Második próbálkozós hónapban
Harmadik próbálkozós hónapban
3-6 hónap között
6-12 hónap között
Több mint egy év után
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász nem mondott semmit erre a hosszú ciklusra?
jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A ciklusodat rendezni kéne először. Nekem az rendben volt. 5 hónap alatt jött össze, amiből vetélés lett és utána a mostani szintén 5 hónap alatt.

De biztatásképpen itt az én kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Drukkolok neked, hogy minél előbb sikerüljön!🤞

jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Előző orvosom nagyon nem értett vagy nem tudom, felakarta írni a fogamzásgátlót úgy hogy elmondtam babát szeretnénk, igen kiakadtam. Majd akkor lettem terhes mikor orvost váltottam, akkor kérdeztem ez probléma lehet e, hogy hosszúak voltak a ciklusaim, azt mondta nem gond. Majd vesztés után mondta kontrolon hogy lehet kell idő mire helyrejönnek a ciklusaim. Szeretnék elmenni hozzá ha vége e menstruációmnak, de előre félek, hogy azt mondja ez még normális, hogy nem állt be, holott nekem ez mindig is probléma volt. Kicsit kivagyok ettől a hanyag hozzáállásoktól.
jún. 30. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Missed ab utáni 3. próbálkozós ciklus. Még nem tudok pozitív tapasztalatot írni, de reménykedem, hogy hó végére sikerül és szavazhatok a 3. opicóra. :)

Te hogy állsz? Sikerült azóta?

szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!