Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Alhasi görcs,húzódás,mellérzék...

Alhasi görcs,húzódás,mellérzékenység az ovuláció előtti tünet ugye?ciklus 18.napján ez normálisnak számít?mármint valószínűleg nem lesz ovu csak próbalkozik a szervezet vagy valami baj állhat mögötte?

Figyelt kérdés
jún. 6. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárminek a tünete lehet. Ezekre nem lehet alapozni.
jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Marmint konkrétan ovulacio előttiek ezek a tünetek, nem pedig ovu utáni.
jún. 6. 09:03
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Van akinek előtte, van akinek alatta van, másoknak meg nincs, vagy tök máskor van. Nincs ez kőbe vésve, nem lehet tudni. Nálam még van LH csúcs, amit tudok mérni LH teszttel, és hőmérőztem is, de még így sem volt egyértelmű és állandó, hogy az ovulációhoz képest mikor mit éreztem. Sőt, még így is van +/- 1 nap, hogy mikor lehetett az ovuláció. Ha minden nap írsz ki kérdést róla, akkor sem leszel okosabb ez ügyben.
jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És neked ez miért faj?tényleg nem ertek néhány embert ha csak okoskodni,gonoszkodni tid az minek kommentel?neked sincs jobb dikgod biztos mint kötekedni.koszi hasznos voltál 👏🤝
jún. 6. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Melyik része volt a gonosz? 😂 Jézusom. Elmondtam, hogy feleslegesen túráztatod magad nap mint nap, mert nincsenek konkrét, csak az ovulációra jellemző tünetek. Mekkora g.ci vagyok, tényleg 😂
jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Mem rosszindulatból írtam sem én sem a másik válaszoló. Hanem egyszerűen tényleg nem lehet tünetekre alapozni. Hormon vérvételből tudod meg volt e ovulációd, meg otthoni lh tesztekből.

jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!