Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhtükrözés,petevezeték...

Méhtükrözés,petevezeték elzáródás.többi lent?!

Figyelt kérdés
Méhtükrözésem volt 1 hete.Enyhébb vérzések voltak utána mint egy 1.napos mensinél.Viszont másnap vagy harmadnap reggel jött egy/ bocsánat aki nem bírja,de nem fogom körbe írni hanem leírom rendesen/ nagyobb adag kicsit darabos vér buggyant ki "lentről".Lehetséges hogy a kontraszt anyagtól megnyílt a jobb elzárt petevezeték és az ürült ki? Volt valakinek ilyen tükrözés után? Esetleg elzáródás és tükrözés után teherbe esett spontán?

júl. 17. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, tükrözés+átjárhatósági. Először néhány nap gyenge vérzés, aztán egyszercsak egy napig ömlött. Persze meglepődtem, senki nem mondta, hogy lehetséges. Utána én még pecsételgettem pár hétig, aztán orvos adott gyógyszert, attól elmúlt.

Nekem mindkét petevezetékem el volt záródva, azt mondták semmi esély, megnyitni nem sikerült egyiket se, picit se. A műtét után 2 hónappal spontán teherbe estem... (már volt időpontunk lombikra)

Szóval csodák mindig vannak, szerintem ilyenkor azért érdemes tovább próbálkozni, nyilván van, hogy hiába, de hátha mégsem.

júl. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahaam akkor lehet neked is az eltömődés folyhatott ki?..ki tudja ezt már persze,de sztem van rá esély.Én majd szeptemberben tudok menni konzultációra,most még 3 hét pihi és megpróbáljuk az augusztust hátha sikerül..Jó lenne :)
júl. 17. 09:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!