Nem jön a kistesó?

Figyelt kérdés

Kisfiam a 3.hónapban sikerült. Most 1,5 éves, és úgy gondoljuk, hogy jöhetne a tesó.

Viszont a szülés óta a menzeszem katasztrófa. Sokszor egy hónapban kétszer jön meg, akkor is mindig barna, és nagyon kevés. Tavaly elmentem vele nőgyógyászhoz, akkor petefészek gyulladásom volt, kaptam rá gyógyszert, de nem lett sokkal jobb tőle a helyzet.

A héten megint elmentem, mert sztem peteérésem sincs, de csalódva jöttem ki, mert nem mondott konkrétan semmit.

Azt mondta lát egy tüszőt, a kérdés h megreped-e. Mondta, h menjek el hormont nézetni, amire már én is gondoltam, de hogy kérjek időpontot, mikor nem tudom mikor jön meg?

Elkezdtem inofolicot és méhpempőt használni, hátha segít valamit.

Volt valakinek ilyen problémája?

Mitől lehet ez?😔


júl. 5. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudhatjuk, mitől lehet, elmondta az orvos, hogy menni kell kivizsgálásokra, ott kiderül majd.
júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Mehpempo pont h valakinek nem a vart eredmenyt hozza.
júl. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 2x jön meg néha 1 hónapban. Mivel 25-28 napos a ciklusom. A hónapok meg 30-31 naposak.
júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem úgy, hogy elmúlik pl hétfőn, eltelik egy hét és újra megjön.....
júl. 6. 07:09
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Ilyenkor hány napig tart?

Szoptatsz még esetleg? Meglérdezhetem, hogy császárral szültél e?

Lehet egy hormonpanelt lenne érdemes nézetni. Lehet ott lesz a gond, hogy még nem állt be.

júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-5 napig tart.

Nem szoptatok, és hüvelyi úton szültem.

Megnézetem majd mindenképp, esetleg nem tudod ott hogy működik az időpont kérés?

Fogalmam sincs, hogy épp mikor jön meg.

júl. 6. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Hűha...attól függ magán úton csináltatod, vagy pedig nőgyógyász utal be rá. Ha magánúton akkor akkor mész amikor akarsz, nyilván fizetni kell érte. Viszont lehet itt érdemes lenne inkább nőgyógyászt megkérdezni, hogy mikor menj. Ő valószínűleg jobban tudja majd. De ahogy olvasom nem túl segítőkész. Esetleg egy endokrinológus nőgyógyász. Hormonproblémákra a legjobb. Amúgy a premens kapszulát próbáltad már?
júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát azt mondta, hogy nem tud beutalót adni, úgyh magánba kell elmennem.

Nem volt túl segítőkész, holott ő is magándoki...

A papíron amit adott arra felírta, hogy miket kell nézetnem, meg hogy a mensi 3.meg 21. napján kell elmennem.

Az úgy teljesen jó, ha oda akkor megyek amikor akarok, aztán ha megvan az eredmény, felkeresek egy endokrinológust.

Ahhh nem hittem, h ennyi macera lesz😏

Nem próbáltam még, az miben segít?

júl. 6. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen szerintem jó. A 3. Meg a 21. Nap a standard, az 28-29 napos ciklushoz van igazítva.

A premens kapszula segít rendszerezni a ciklust illetve csökkenti a prolaktin szintet ha magas. Nekem 31-33 napos ciklusomat 29 naposra állította be. Igazából gyógynövény. Kipróbálni ki lehet max abbahagyod. Barátcserje kivonat, lehet másmilyen formában is kapni, csak nekem így volt a legegyszerűbb.

júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nem jön meg pl rendszeresen vagy hosszabb ideig, az nem vár a hormon laborral, hanem attól független megy el, látni pl ciklustól független a pajzsmirigyet, prolaktint esetleg cukorterhelést is lehet csináltatni…
júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!