Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknél késett a kistesó,...

Akiknél késett a kistesó, kiderült mi volt a probléma? Mennyi idő alatt jött össze?

Figyelt kérdés
Az első gyerekünk a második hónapban megfogant,de a kistesóval már egy éve próbálkozunk lassan. Eddig minden leletem jó,tanácstalan vagyok.
2016. márc. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerősèk jàrtak igy a nagy 4 volt, mire jött a màsik. Reflexologusnàl volt az anya előtte mert érdekes mod más is reflexologus utàn lett terhes..valami lelki gondokra is ravilàgitotta a férjével kapcsolatban
2016. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezeket a lelki okokat más is mondta már,de ilyenkor mindig elgondolkozom,hogy mikor valaki egyáltalán nem akar gyereket és teljesen kusza a magánálete,akkor miért nincsenek lelki okai mikor véletlenül becsúszik egy baba. Persze biztos,hogy van amikor tényleg ez lehet az ok,de legtöbbször akkor mondják ezt a dokik is amikor megáll a tudományuk.
2016. márc. 2. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a hormonjaidat főleg a prolaktint, mert az ha magas gàtolja a teherbeesést.Nàlam most ez a probléma és kaptam rà bromokriptint.
2016. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.és 21.napi hormonvizsgálaton már túl vagyok,azzal minden oké.
2016. márc. 2. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk az első hónapban sikerült a kislányunk. Amikor elkezdtünk próbálkozni minden hónapban pozitív tesztek után megjött (kémiai terhesség), hormonok rendben voltak. Decemberben kihúztak egy rossz fogamat, január végén pozitívat teszteltem, 9 hetes terhes vagyok jelenleg :)

Valószínűleg a fog egy gyulladt gócot hozott létre, ami miatt nem tudott megfelelően megtapadni a megtermékenyített petesejt

2016. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!