Ez üres petezsàk lehet?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mikor indulhat be a spontán vetélés? Elkerülhető a műtét?
jan. 27. 15:49
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/279 A kérdező kommentje:
160- és mi lett a terhességeddel? Megmaradt?
febr. 6. 20:04
 162/279 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nekem a 12 hetes genetikai uh elején az orvos az elején folyamatosan csalódottan rázta a fejét. Aztán a gyerekkel minden rendben, gondolom a gépet állította :D
febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/279 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg még tart. Jövőhéten kiderül a genetikain.

A végére már akkora lett méret szerint, ami szerintem is elképzelhető fogantatási idő. Nem azért, mert "behozta", hanem azért,mert az az 1-1mm mérési eltérés még napokat jelenthet. Az ominózus döntő napon egyébként már gyönyörű szívhangja volt. Amin egyébként izulgultam, hogy marad-e(problémás terhesség volt), 1héttel később egy másik doki úgy konstatálta tök szenvtele hangon: Jó híreim vannak. Nem kezdett ujjongani, hogy menjek babakocsit venni, mert 9 hetes voltam. A jó hír abban az esetben annyit jelent, továbbra is van szívhang. A többit nem tudja és nem is foglalkozik vele, mert nem jós. Az orvosokat a tények érdeklik.

Írtam már amúgy, hogy én is 42 éves vagyok. Nyilván aggódom (volt min), de nem úgy állok hozzá, hogy úgyse jöhet össze, hanem úgy, hogy tavaly már megvolt a rosszabbik 50%, most jöhet a jobbik. Nem tudom, mi lesz, de pont elég azon parázni, ami valós probléma, fölösleges még hozzákölteni. Te már az első teszttől elkezdted. Mi értelme? Nem attól függ, hogy megmarad-e, hogy mennyit hisztizel.

#160

febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/279 anonim ***** válasza:
100%

#162! Tök igazad van. Legalább neked hihetne, ha már nekem nem🤣 Én már annyi ilyet láttam, és most sikerült rájönnöm, hogy ez az alap koncentrálós fejük. Ha jó, ha rossz, ugyanez van rajtuk. Én már ezt úgy oldom meg, hogy felfekszem és nem nézek se a gépre se a dokira. Az elején mondom, hogy szóljon, ha van szívhang. Utána vagyok hajlandó odanézi. Nem fogom én a fejüket fürkészni és idegesíteni magam🤣

#160

febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/279 anonim ***** válasza:
100%
164 az én dokim alapból ilyen, látja rajtam hogy ideges vagyok és mikor megkérdezem minden rendben, közli, hogy mért ne lenne?
febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/279 A kérdező kommentje:
163- ebben igazad van...utálom is magam, amiért ilyen negatív vagyok, de mi inkább felkészülok a legrosszabbra, annàl már csak jobb jöhet
febr. 6. 20:32
 167/279 anonim ***** válasza:
Na mintha az én dokim lenne komolyan mondom. Amúgy jó fej meg alapos, de állandóan az a fej amit vág közben. Én is paráztam a szívhang miatt, teljesen olyan fejet vágott mintha baj lenne aztán közőlte, hogy minden a legnagyobb rendben van. Úgy látszik nemcsak a tietek ilyen 😀
febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/279 anonim ***** válasza:
Sztem mind ilyen :D Nyilván azért a rossz a ritkább szerencsére, szóval ők ezért se olyan negatívak
febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/279 A kérdező kommentje:
De jó Nektek!!!
febr. 6. 20:41
 170/279 anonim ***** válasza:

#166! Én is paragép vagyok, de te még nálam is sokkal idegesítőbb🤣

Én is jobban szeretek a rosszra számítani, hogy pozitívan csalódjak, de azért külön nem találok ki rosszakat, ha nincs. Most pl.parázom,mert nem tudom, hogy elhalt-e az embrióm vagy él. Amíg nem derül ki parázni fogok. De amíg rendszeresen nézték és mindig "fejlettebb" volt, mint az előző alkalomnál, nem kombináltam fölöslegesen. Ráérsz akkor kiborulni, ha egyszer kimondják, hogy leállt a fejlődés, de erre jelenleg nincs nagyobb esély, mint hogy megszületik, amikor eljön az ideje.

#167! Mondom, az összes ilyen. Én már végig vettem férfit, nőt, rezidenstől a nyugdíjasig. Nincs különbség. Volt aki ügyeleten meghallgatta a nyűgömet, aztán megnyugtatott, hogy az elmondottak alapján nem lesz itt gond, majd leült a géphez és felvette a szokott arcot🤣

#163

febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!