Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A férfitársakat nem kéne...

A férfitársakat nem kéne felelősségre vonni azért, ha egy nőbe az akarata elkenére elmegy-vagy kilyukad-???

Figyelt kérdés

Tehát értitek.

Több figyelem léne a fiúk részéről, csak megfelelő műszaki állapotú gumival kéne nekeleselkedni a szeretkezésnek.

Ha kilyukad, legyen a közelben egy vésztaratalék.

Ha jön a Hónap vége, -az ínységes idők- akkor megszakításos módszer.

Muszály egy nőnek úgy táncolnia, ahogy a fiúk fütyölnek?

Mit gondoltok erről?



2023. dec. 9. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Tehát értem.

A Toyotámon megfelelő műszaki állapotú gumi volt, azzal veselkedtem neki a nyári nyaralásnak. Arról viszont nem tehetek, hogy a magyar utak széle tele van szeméttel, és egy szög beleállt.

Volt a közelben vésztartalék: mankókerék a kocsiban.

Ínséges idők ide vagy oda, vennem kellett egy új gumit harmincezerért.

A feleségem táncolt örömében, hogy újra használható a kocsi, én meg csak füttyentettem, hogy harmincezer Ft nem pénz egy Bridgestone gumiért.


Hát én ezt gondolom erről a témáról.

2023. dec. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked mi bajod van? Nőként legyen már annyi eszed, hogy nem engedsz be senkit gumi nélkül! Ha az engedélyed nélkül valaki szexuális kapcsolatot létesít veled, azt meg nemi erőszaknak hívják.


Amúgy meg ha terhes leszel, a férfit felelősségre vonják: fizetheti a gyerektartást. De attól még te szívod meg jobban, úgyhogy figyelj rá szépen.

2023. dec. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy a kedvenc trollom, imádlak! Nyomasd. :D
2023. dec. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha egy nőnek nem elég, hogy lecumizhat, és akarja hüvelybe, akkor onnantól övé a kockázat.
2023. dec. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A nő akarata ellenére?

Akkor persze, hogy felelősségre vonják.

Ha pl. leveszi a gumit a nő tudta nélkül, akkor az némi erőszaknak minősül. Minimum 5 év szabadságvesztés.

A megszakításos módszerrel eddigi minden ismerősöm teherbeeset. Kivéve egy, akiről ki is derült később, hogy terméketlen.

2023. dec. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Hm..gondolom nem tiltják meg a nőnek hogy fogamzásgátlót szedjenek, vagy ha már a nő is szeretkezni akar, lehet ám nála is óvszer:-) Nálam mindig van, pedig nő vagyok. Megszakítás pedig nem védekezés
2023. dec. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Mit gondolok erről? Azt hogy a szexhez két ember kell.Nem a férfi dolga mindig a gumit biztosítani stb.Szedj fogamzásgátlót vagy használj hüvelygyűrűt...
2023. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
5ös 8 év alatt nem estem teherbe megszakitásos módszerrel.Akkor lett babám amikor elterveztük hogy legyen..
2023. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8as akkor szerencséd volt. Mi egyszer csináltuk megszakítással, terhes is lettem. Jó, nem volt baj, már lassan 8 éves nagyfiú, de olyanoknak, akik nem akarnak gyereket biztos nem ezt a módszert ajánlanám. Elég csak a Pearl indexet megnézni
2023. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem is ajánlottam, csak megcáfoltam a saját tapasztalatom alapján amit írtál.
2023. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!