Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30+-os férfitársaim honnan...

30+-os férfitársaim honnan tájékozódtok az aktuális divatokról?

Figyelt kérdés

Szeretném kicsit divatosabbá tenni a ruhatáramat, de eddig nem nagyon foglalkoztam a témával. Honnan tudom meg, h manapság ki számít igazán jólöltözöttnek?

Nem akarok, extravagáns stílust, szóval az ilyen nagyon színes, virágos, kalapos irányt nem nagyon erőltetném, inkább csak valami hétköznapi, esetleg nagyon enyhén elegáns vonalat, ami azért manapság megállja a helyét. Nők véleménye is érdekel a témában természetesen, elvégre végülis miattuk szeretnék javítani magamon :D

Köszi a tippeket előre is!


2023. nov. 5. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ne trendeket kövess, hanem legyél tudatos. Ismerd meg magad, tudd, hogy mi áll jól, miben dícsérnek meg a legjobban. Hiába divat a szaggatott bokavillantós répagatya bőrdzsekivel, ha rajtad nem áll jól és kényelmetlenül feszengsz is benne. Az én férjem egy rá 2 számmal nagyobb katonai terepszerkóban hódított meg. Szerinted érdekelt a ruházata?
2023. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Sehonnan,mert nem érdekel a divat.Megvannak azok a ruhadarabok és színek,amiket felveszek,mert ezekben érzem jól magam.
2023. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Stílusos legyél, ne divatos.
2023. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Olyan ruhát veszek, ami az én saját testalkatomhoz illik. Ha éppen hasonló a divat, mint amit én szoktam hordani, akkor örülök, mert könnyebb beszerezni, amúgy meg nem érdekel.
2023. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!