Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfitársaim! Ti hogy oldjátok...

Férfitársaim! Ti hogy oldjátok meg hogy ne buggyanjon ki a nadrágotok zsebe?

Figyelt kérdés

Én egyik zsebembe csak a pénztárcámat teszem ami egy hatalmas kitüremkedésként jelenik meg és nagyon gázul néz ki szerintem. Kis méretű a pénztárca, de mire a szükséges kártyák belekerülnek, kevés papírpénz és apró, addigra hatalmas méretűre buggyan.

A másik oldalon a mobiltelefonomat és a kulcscsomómat szoktam tartani ami max egy csomag rágóval ill. bluetooth fülessel egészül ki néha.


Ti hol tartjátok ezeket a dolgokat? Kevés embert látok csak akinek hasonlóan buggyan a zsebe. Nektek ezek a dolgok nem szükségesek? Vagy mi a megoldásotok rá? (persze nem arra vagyok kíváncsi amikor hátizsák van nálatok, bár én akkor sem tenném oda ezeket biztonsági okokból vagy mert macerás onnan előrángatni pl telefont/pénzt)



2021. jún. 9. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek farmer zsebbe pakolni,ezért nállam ez a megoldás:

Bőr bérlettok,sok betehető szárnnyal,szinte alig látszik ki és benne van:bankkártya,papírpénz(igaz összehajtva kicsit)igazolványok(6-7db),meg kondis kártya.A zsebembe befér még a lakáskulcs,telefon,meg van már minden nadrágon ez az apró tartó oda csusztatom be az aprót.

2021. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Belső zsebbe pakolok minden fontosat, ami zárható. Hogy befelé kipupul az meg kit érdekel? Nem látja senki :D
2021. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan használnak pénz csipeszt, az ugye kicsi helyet foglal. Valamint egy irattartó és akkor meg is van. Nem kell akkora pénztárca meg ilyenek.

Nálam is ilyen puttonyos zseb van, mert rengeteg az iratom, van nálam mindíg pénz is, meg kés is. Sőt ha kell akkor kulcs is.

Ami nem szükséges annyira azt én is rakom belső zsebbe, de az meg kabáton van, az meg ilyen időben rajtam nincs. Van ilyen férfi oldal táska is ,abba is lehet ilyeneket pakolni. Ha valami olyan helyre megyek akkor én is pakolok abba. Mert pl van nálam még energia ital/víz, zsebkendő, gumi, powerbank, telefon kábel, pendrive, gyógyszer, meg még ha kell valami azt oda lököm.

Vannak ilyen kisebb méretűek is. Nekem közepes van. Tényleg csak akkor hurcolom ha szükséges. Esetleg laptop táskába is pakolok ha úgy van

2021. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Penztarca? Apro? Minek, nyugger vagy? En ilyensmit hasznalok, csak ennel is kisebbet, jol elfer rajta 4 kartya, kozepen meg egy papir tizezres arra az esetre, ha valahol nem fogadnak el a kartyat:


[link]

2021. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyszerűen hidegen hagy, hogy látszódik
2021. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, egyszerűen nem teszek be oda nagy dolgokat. Ugye vagy úgyis van nálam táska, vagy nincs. Ha nincs, akkor én bizony nem viszem a telefont se, nem azért megyek ki sétálni-levegőzni, hogy a szememet rontsam még akkor is. Pénztárca helyett egy boríték van, ha mégis kéne pénz hát legyen. Briftasni helyett csak a bérletek hajlékony átlátszó tokban. Fél kilós kulcscsomó helyett csak amivel bejutok. Van egy akkora órám, mint egymáson két húszforintos. És zsebkendők... Téli félévben kabát belső zsebbe azért jobban tudok pakolni. Nyáron meg általában a biciklitáskákba.
2021. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem használok készpénzt. Van nálam egy ezres végső esetre buszjegyre/vonatjegyre, ha esetleg lehalna az OTP háttérrendszere.

Hagyományos kulcsot sem használok. Szóval ezekkel nincs gondom.

DE!

Ellenben nálam van a szemüvegem, orrspray (allergia..), power bank, vezeték nélküli fülhallgató bölcsője. 0,6 literes kulacs. Iratok.

Természetesen táskát hordok. Van kettő is. Outfit és alkalom függő.

2021. jún. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!