Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfitársaim! Valakinek...

Férfitársaim! Valakinek sikerült valahogy megállítani a kopaszodását? Valami tipp?

Figyelt kérdés

még csak 23 vagyok és kopaszodok, a fejtetőmön.


Elvileg férfias kopaszodás, genetikai eredetű, én pedig teljesen kikészülök már tőle. Kinyír egyszerűen, belebolondulok :(



2019. máj. 14. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz tudni mit tenni ellene bro. Nem hiába az egyetlen, méregdrága megoldás a beültetés. Ha lenne más, akkor senki nem vállalná ezt az amúgy még fájdalmas eljárást is. A többi kuruzslás. Fogadd el magad vagy legyen rövid a séród. Tudom nem nyugtat meg, de nekem meg a homlokom kúszik évről évre hátrébb. Igaz, én 34 vagyok, de azért még nem vénember.
2019. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

megállítani nem tudod, max lassítani azzal hogy dht blokkoló ételeket eszel.

de ha elkezdődött nincs visszaút.

max a hajbeültetés, ami jó drága.. sok százezer, milliós "befektetés"

2019. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a bajom a hajbeültetéssel, hogy elvileg nem mindenkinek sikerül.


Voltam hajgyógyásznál, kérdeztem tőle ezt, és ő tájékoztatott h korántsem 100%, hogy mindenkinek sikerül. Mesélte, hogy voltak ügyfelei, akik kétségbeesésükben megcsinálták.

Elmondása szerint, volt akinél csoda történt, de volt, akinek nem maradt meg a beültetett haj, és végeredményben még kopaszabb lett mint ami volt.


A másik az, hogy MÉG van "elegendő hajam", de ahogy ez fogy, úgy leszek egyre ocsmányabb, tehát még relatíve "sok" idő, míg lenne értelme nálam a beültetésnek.

2019. máj. 14. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem tragédia. Vagasd rövidre és törődj bele, hogy nem lesz már hosszú göndör hajad (mindenhol) :)
2019. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Profival kell csinálni és nagyobb az esélye hogy nem cseszik el a beültetést.
2019. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ahogy én tudom, itt nem a "profizmussal" van gond, hanem nem mindenkinek a fejbőre fogadja ELVILEg be a hajhagymák átpakolását, ennyi.


És számomra de, ku_va nagy tragédia, mert olyan alkat vagyok, aki kopaszon úgy nézne ki, mint egy leukémiás, szóval kösz, de nem.


Hajjal se nézek ki sehogy, hát még anélkül..

2019. máj. 14. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Felesleges ebbe beleőrülnöd, több is veszett Mohácsnál. Fogadd el, hogy hajasbaba már nem leszel, borotváld simára az egészet és alakíts ki egy kopasz stílust magadnak. Nekem ez minden szempontból nagyon bejött, el se tudom már magam hajjal képzelni, meg más se engem évek óta 😁
2019. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kis sport és szolárium sokat segíthet abban, hogy ne nézz ki betegesen haj nélkül, szintén saját tapasztalatból mondom (utolsó voltam)
2019. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!