Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tisztelt Nők! Milyen nadragot...

Tisztelt Nők! Milyen nadragot lattok szivesen ferfitarsainkon?

Figyelt kérdés
En pl Katonait(terpszinut) hordok-laza , de feszes ovvel a csipomon, nem seggen logos nadrag,utana farmer-szuk, dea labszarai paralelben mennek, es nem szukulnek ossze az aljan,es sport nadrag vegul- amely laza, de nem seggen logos megintcsak. Amolyan bő.

2016. ápr. 11. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
A párom aktívan sportol így nagyon "szép" izmos lábai vannak.Ő ha farmert hord vagy edző nadrágot akkor csak passzosat.Rövid nadrágok közül pedig a comb középig érőket preferálja,én ezeket szeretem rajta és ő i ezeket szereti hordani. :)
2016. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Katonai, ha nem katona, nem jön be.

Egyenesszárú, normál derekú farmer vagy vászonnadrág az, ami tetszik.

2016. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Milyen az a passzos nadrag ?

20F

2016. ápr. 11. 22:13
 4/13 A kérdező kommentje:

Miert nem tetszik akatonai , ha nem katona ?

20F

2016. ápr. 11. 22:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Könnyebb elmondani, hogy mi nem tetszik.


A katonai pont nem jön be, nem jön be a halászgatya, és a nagyon bő, nagyon szűk sem.

"Sportnadrágot" pedig csak sporthoz vagy otthon.

2016. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A normális elegáns/egyszerű nadrágok jönnek be.
2016. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi az a sportnadrág? Nekem bejön a cargo szabás.

Nem szeretem a nagyon skinnyt, az akár csak kicsit is lógós seggűt meg a bokavillantósat.

2016. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Ha jó alakja van az illetőnek, akkor nekem a teljesen feszes skinny farmer jön be, ami fenéken is feszülős. :) Párom is ilyeneket hord. :)


Rövidnadrágból szintén a feszülős skinny fazon tetszik, ami megmutatja a feneket is, és combközépig ér. :)

2016. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondom, ami felejtős: skinny, seggkivillantós, lógó ülepű, túl rövid, túl feszülős.
2016. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Osztom az előző véleményét.

Igen, a skinny-t 15 éves kor felett tényleg el kellene már felejteni!

Nem láttam még embert, akinek jól állt volna, és a leggázabb, amikor 35-40 év körüli pasikon látni.

Meg kéne maradni a slimnél, az nem bő, követi a láb vonalát, de mégsem úgy néz ki, mintha cicanadrágban lenne az illető.

A terepszínű, oldalzsebes, lógó ülepű fazonok szintén nem bejövősek.

Rövidnadrágból a térd fölé érő, szűkebb (de nem skinny) fazonok amik jól néznek ki.

2016. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!