Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért ilyen hülye a tisztelt...

Miért ilyen hülye a tisztelt utazóközöngés?

Figyelt kérdés

Ma a szokásos mávozásom során 4 kérdés merül fel bennem:

a, Miért kell a vonaton kódorogni 2 órát, ahelyett, hogy ülne a helyén?

b, Miért okvetlenül szükséges minden csomegmozgatásnál a másik ember képébe tolni a seggüket?

c, Miért kell a leszálló előtt birka módra sorban álni 20 percet?

d, húsvétkor meghülyül mindenki?



2016. márc. 25. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Valóban jó kérdések...:)

a;:Lehet "pukizott" vagy ahol ülne ott más...

b;:(?)Ezt én sem szeretem

c;:Első legyél a buszon a felszálláskor ha tömegközlekedsz...

d;:Húsvétkor IS!

2016. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. És évszaktól függetlenül.
2016. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én régebben mikor sokat mentem távbusszal vidékre, oda helyjegy volt. És képesek voltak ott is tolakodni. Helyjegynél...
2016. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Azért ilyenek mert tudják hogy számukra semmi hátrányos következménnyel nem jár ha így csinálnak.

Láttam már olyat hogy egy részeg úgy ült le a vászon borítású vonatülésre hogy a nadrágján átlátszott hogy be volt csinálva és messziről szaga volt. Megmondtam neki hogy a saját ágyába szíveskedjék befeküdni. Mielőtt még neki állt volna feljebb, jött a kalauz és leszállította. Ennyi volt és még a jármű beszennyezéséért sem kellett büntetést fizetnie.

2016. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Én még nem ültem vonaton, de már el is ment a kedvem, hogy üljek valaha.


Nehéz lehet ilyen súlyos teherrel élni.

Azt viszont tudom a kínai sajtóból, hogy az újévi családlátogatások alkalmával 2mrd(kettő milliárd) utazás történt belföldön vasúttal oda-vissza.


Nem fogod elhinni, túlélték.Na jó, néhány embert leszúrtak, de csupán nevelési célzattal.

2016. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

a) Lehet, hogy a büfékocsiba ment többször is (ha van a vonaton), esetleg sokan voltak és kettéazakadt társaság tagjaként mászkált a két banda között. De az is lehet, hogy túlmozgásos és nem bír a seggén ülni. Engedd el.

b) Ez valóban parasztság vagy mozgáskoordinációs zavar. Szólj neki.

c) Amíg nem zavarnak a hugyozásban (pontosabban a vécéig valo eljutásban), hagyd csak. Tudják hogy közelednek, de nem tudják, mennyire távol vannak még és félnek, hogy fent maradnak. Engedd el.

d) Tömegek utaznak ilyenkor. Nyilvánvalóan több ilyenkor a konfliktus.

2016. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Én is gyűlölök már mindenkit, és megfojtanám őket egy pohár vízben. Az egyik ide megy, a másik oda megy, mindenhol van valaki, bele kell őrülni ebbe az egészbe...
2016. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Ezért járok autóval. Sajna vidéken is van sok ember aki nem épp úgy utazik ahogy illene, vonaton is buszon is, autóban meg legalább ez nincs.
2016. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

a, mert van aki utál ennyit egyhelyben ülni, pl. én ha másfél óránál hosszabb a vonatút szinte biztos, hogy sétálok egyet ha mástnem a wc-ig csak hogy mozogjak.


b, passz, talán véletlen


c, én akkor szoktam odaállni korán ha már unom az ülést és kényelmetlen, jól esik már felállni


d, wtf?

2016. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

"húsvétkor meghülyül mindenki?"


Nem csak húsvétkor.

2016. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!