Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férfiaknak létezik fertilitás...

Férfiaknak létezik fertilitás fokozására valami? A párom 24 évesen három éve nem esik teherbe tőlem, és a nőgyógyász nem talált nála semmi különöset, viszont amit mondott az engem meglepett, szerinte korai, próbálkozzunk még pár évig (hülye ez?)

Figyelt kérdés

37 éves vagyok, semmilyen káros szenvedélyem nincs, és nem végzek megerőltető vagy ártalmas munkát sem.


Mihez kezdjek a spermavizsgálaton kívül?

Létezik, hogy a nőgyógyász tévedett?

Ultrahangot is csinált, meg vért is vett páromtól...


Nekem nincs gondom a szexeléssel, merevedéssel se, és jön minden kifele ahogy kell, szóval nem értem ezt az egészet!



2022. máj. 4. 23:06
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
68%
30. A barátnője is tenni akar ezért, sőt, ő már tett is, ellentétben a kérdezővel, aki csak rinyál, hogy most már rajta a sor, és ha a fő kérdésének nekifutsz, nem az az első gondolata, hogy akkor t.ökönmarkolja magát és felkeres egy szakembert, hanem hogy van-e valami fertilitás fokozó...
2022. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
18%
#31es, mondjuk a kedves barátnő amit tett az ügy érdekében egy általános nőgyógyászati vizsgálat, tehát eddig egyikük se tett semmit.
2022. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
83%
32. Még az általános nőgyógyászati vizsgálat és a vérvétel is SOKKAL több lépés az ügyben, mint a pasi "írok egy kérdést a Gyakorira" húzása...
2022. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
80%
Arról nem is beszélve, hogy a kérdés lényege az, hogy "hogyan vegye rá" a barátnőjét a vizsgálatokra, nem az, hogy ő maga mit tegyen... mert neki ugye nincs gondja, bezzeg a csaj még tűiszonyos is.
2022. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk a #vaktöltény meg #kappan hashtagek után elég egyértelmű, hogy kamuzik a spermatyi barátunk.


Hihetőség: 10/4

Sztoriérték: 10/6

Provokáció-faktor: 10/4

Eredetiség: 10/4

2022. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Tegnap este és ma reggel is tettünk azért, hogy gyerekünk szülessen ;)


A kételkedőknek meg...


[link]


és természetesen a piros X :)

2022. máj. 6. 10:18
 37/42 A kérdező kommentje:

Szakemberhez fordulni sem egyszerű, párom három hetet várt a vizsgálatra, nekem is külön szabinapot kellene kivenni szóval úgy egy hónappal számolhatok legalább. Addig gondoltam hátha van valami tipp erre, de ahogy elmélyedtem a témában, még a farmergatya hordás is lehet káros a dolgokra.


Mindenesetre addig is szorgosan próbálkozunk, ha már így alakult :)

2022. máj. 6. 10:23
 38/42 anonim ***** válasza:
77%

De kit érdekel szerencsétlen barátnőd lelete? Ő legalább fogta magát és elment orvoshoz.

Te meg csak itt nyígsz nekünk napok óta...

Dugni meg eddig is dugtatok elmondásod szerint, csak ugye a kisfickóid nem biztos, hogy életképesek.

2022. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Minek írsz választ, ha nem érdekel a téma? Kretén vagy?
2022. máj. 6. 10:28
 40/42 anonim ***** válasza:
96%

Jaj gyerekek...ugyanez a kérdező írta ki a gazdag jóképű pasi társat keres kérdést is :D

privátban egy random autóról küldözgetett fotókat :D ezt a leletet valami női csoportból szedhette...

2022. máj. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!