Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férfiaknak létezik fertilitás...

Férfiaknak létezik fertilitás fokozására valami? A párom 24 évesen három éve nem esik teherbe tőlem, és a nőgyógyász nem talált nála semmi különöset, viszont amit mondott az engem meglepett, szerinte korai, próbálkozzunk még pár évig (hülye ez?)

Figyelt kérdés

37 éves vagyok, semmilyen káros szenvedélyem nincs, és nem végzek megerőltető vagy ártalmas munkát sem.


Mihez kezdjek a spermavizsgálaton kívül?

Létezik, hogy a nőgyógyász tévedett?

Ultrahangot is csinált, meg vért is vett páromtól...


Nekem nincs gondom a szexeléssel, merevedéssel se, és jön minden kifele ahogy kell, szóval nem értem ezt az egészet!



2022. máj. 4. 23:06
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jóéjt mindenkinek.
2022. máj. 5. 00:18
 22/42 anonim ***** válasza:
64%

Magyarán szegény csajt 21 évesen kezdted el zaklatni a gyerektémával. Persze, mert te már egy vén majom vagy, gyereket akarsz, akihez egy ilyen fiatal kiscsaj kellett, akinek még buliznia, tanulnia kéne, nem komoly kapcsolatban élni, pláne szülni.

Olyan gátak lehetnek a csajban, hogy nem csoda, ha nem jön a gyerek.

te nagy kan...

2022. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
59%

ja, meg még el se vetted feleségül ("párom"), hát ki az a hülye, aki ilyen "kapcsolatba" gyereket pottyant?

lehet, hogy titokban védekezik. igaza is van...

2022. máj. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
90%
Ismerős pár 7(!!!) év próbálkozás után elvált, 1 éven belül mindkettőnek lett mástól.
2022. máj. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
91%

24


Tudjuk hogy van ilyen, de ez marha ritka (mégha mindenkinek az ismerősének az ismerőse is így járt), nem lehet ráfogni minden ilyen esetre.

2022. máj. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan a csajt küldenétek fájdalmas vizsgálatokra, pl: petevezeték átjárhatósági, amikor a pasinak annyi lenne a vizsgálat, hogy belerecskázik egy pohárba?

MINDEN normális meddőségi szakorvos a férfit küldi előbb, mert nála sokkal egyszerűbb és gyorsabb a vizsgálat.

Sajnos tény, hogy nagyon kevés normális meddőségi szakember van az országban. Legtöbb hajlandó előbb tönkretenni a nőt mindenféle hormonkezeléssel, mire mintát kér a "teremtés királyától".

2022. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
84%
Jajj, hát olvastad, a teremtés királya kamaszként spermatyi volt, úgyhogy neki biiiiiiztos nincs semmi baja 37 évesen se.
2022. máj. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
94%

27. Jaja, ezen én is kiakadtam. Úgy csinál, mintha tegnap írta volna a töri érettségit...

Kisapám, azóta elmúlt feletted 20(!) év...

2022. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
90%
26-osnál a pont. Nem is értem, hogy hogy nem jutott eszedbe neked elmenni vizsgálatokra…
2022. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
21%
Egyesek nagyon könnyen bírálnak, mondják meg a tutit. A kérdező tenni akar azért, hogy kiderüljön a probléma. Azért kért tanácsot, ötletet. Miért kell kiforgatni a szavait, gúnyolódni, nem értem. Aki nem volt ilyen helyzetben elképzelni sem tudja mennyire nehéz ez a pároknak.
2022. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!