Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki itt a legöregebb aki babát...

Ki itt a legöregebb aki babát szeretne?

Figyelt kérdés
n 39 vagyok, de nagyon szeetnék mégegy babát, eddig sajnos nem jött össze. Nincsenek kétségeid a korod miatt? Feltudom-e nevelni?...stb.
2010. júl. 10. 12:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a sok biztató szót! Aki babát szeretne annak mielőbbi picurt kívánok a pocakjába és hogy egészséges kisbabája szülessen! Én sem adom fel, biztatásaitoktól nagyon sok erőt kaptam és elszántságot!
2010. júl. 17. 11:56
 22/23 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök ennek a kérdésnek mert én már komolyan aggódtam hogy mit szolnak majd idegenek.Nem befolyásolna,mert 2 éve tervezzük a babát és csak 1 méhenkivüli terhesség lett,amit műtöttek is 1,5 éve de azt mondták ettől lehet még baba,sajnos még sem jön össze:( Most leszek 38 éves,és nagyon félek hogy kifutok az időből.11 éves korom óta menstruálok,és mindig attól félek hogy egyszer elmarad és hiába próbálkozom.Szerencsére van egy 13 éves lányom,de az korábbi házasságomból,azóta vágyom a teljes családra ami most lehetne...
2010. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is csak megköszönni tudom a kérdést és a sok választ is, mert én is aggódom.

33 éves múltam, lassan két éve nem sikerül a baba. (Pontosabban már kétszer sikerült, de mindkétszer korán elvetéltem.)Semmi másra nem vágyom, csak hogy végre én is szülhessek, de egyre inkább nyomaszt a korom, tudom, hogy az idő nem nekem dolgozik ...

Erőt és reményt meritettem a válaszaitokból, úgyhogy mégegyszer nagyon köszönöm, és mielőbbi Gyermekáldást kivánok mindenkinek!

2010. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!