Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki itt a legöregebb aki babát...

Ki itt a legöregebb aki babát szeretne?

Figyelt kérdés
n 39 vagyok, de nagyon szeetnék mégegy babát, eddig sajnos nem jött össze. Nincsenek kétségeid a korod miatt? Feltudom-e nevelni?...stb.
2010. júl. 10. 12:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon sajnálom ami Veletek történt! Szinte felfoghatatlan, hogy valaki a 26. héten elveszít egy babát! Megtudhatom mi történt? Csak mert annyi ilyen szörnyűséget hallani mostanában. Sajnos én is veszítettem el babákat, 5-öt. De mindig a 12. hétig bezárólag. Persze az is szörnyű, de azzal valahol számolni kell, hogy bekövetkezhet. Minden jót Neked és reméljük Neked is hamarosan ott dobog a pici szíve a pocakodban
2010. júl. 11. 12:27
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
34 vagyok, és már fél éve próbálkozunk eredménytelenül :-(. Aggódom, hogy gyermektelenül töltöm be a 35-öt.
2010. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 ketteske ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, sajnos nem tudtuk meg a baba halálának az okát. Minden eredményem jó volt, aztán egyik nap csak nem mozgott a hasamban. Rohantuk a kórházba, kaptam infúziót, akkor jobb lett, 3 nap múlva haza is akartak engedni, hogy minden oké, aztán az utolsó nap már nem élt. Rejtély.
2010. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ez rettenenetes! Beleborzongok a gondolatba is!
2010. júl. 13. 10:12
 15/23 anonim ***** válasza:
94%
tuti h nem én mert csak 18 vagyok:) azért írok mert anyósom 38évesen szülte meg 4edik gyermekét és teljesen hozzá fiatalodik! vajon az óvónők miért "gyermek lelkűek???"
2010. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy kolléganőm, most lépett ki a cégtől, 40 éves elmúlt. Kft-t alapítottak a férjével. Rákérdeztem, hogy gyerek ügyben mi újság, azt mondta, előbb "beindítják" a céget rendesen, aztán nekiállnak a babának is. :)


Másik fura dolog (ez már tényleg fura): Van egy ismerős házaspár, együtt nevelnek egy 15 éves nagyfiút, a nő előző házasságából való a gyerek. Közös gyereket is szeretnének, de a férfi is, a nő is betöltötte már a 45-öt, most mennek lombikra... Minimum 46 lesz a csaj, mire megszületik a másik. Jó esetben.

2010. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Én pár hónap múlva töltöm be a 40-et,és nem tudok,és nem is akarok lemondani a babáról! Még nincs gyermekünk sajnos,de nem adom fe soha,hosszú küzdelem után sem!

2010. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne is adjátok fel lányok! Ez nem kor kérdése elsősorban! :) Sőt! Én jobban szeretnék idősebb anyuka gyereke lenni. Én nem szeretem, mikor anyám a barátnőm akar(t) lenni kamaszkoromban. És én sem akarok a lányom barátnője lenni. Az anyukája szeretnék lenni. :)
2010. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
én szültem 19 évesen,majd 21 évesen,és most 36 évesen újra!!!(6 hónapos)és nagyon jó volt!!sokkal másabb mint fiatalon!Komolyan,még mindig vállalnék egyet:-))annyira jó az anyaság!!!
2010. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

39 évesen szültem az elsőt és 42 évesen a másodikat. Nem azért ilyen későn mert nem lehetett hanem azért mert én így akartam!

Én is késői gyerek vagyok és tökéletes családban nőttem fel, 45 éves vagyok de az anyukám még mindig velünk van és egészséges, megérte még az unokáit is! Remélem még sokáig köztünk lesz! Érdekes, hogy a testvére aki 18 évesen szült, sajnos már nem unokázhat fiatalon,33 évesen meghalt rákban, az anyám épp 33 volt mikor engem szült.! Ilyen az élet!

2010. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!