Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki itt a legöregebb aki babát...

Ki itt a legöregebb aki babát szeretne?

Figyelt kérdés
n 39 vagyok, de nagyon szeetnék mégegy babát, eddig sajnos nem jött össze. Nincsenek kétségeid a korod miatt? Feltudom-e nevelni?...stb.
2010. júl. 10. 12:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm 42 éves. Tavaly született egy gyönyörű kislánya. (Az öreg az egy nagyon csúnya szó. Még a 85 éves Nagymamámat sem tartom öregnek, mert a lelke fiatal.)

Én 36 leszek mire megszületik a kisfiam és szeretnénk mégegyet, szóval leszek olyan 38.

A doki 25-nek nézett a múlthéten.

Ha szeretnéd, akkor mindent bele. Nem csúsztál még ki a korból. Simán fel tudod nevelni.

2010. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Sziasztok, én 43 :-S

8 vetélésen 3 koraszülésen túl, még mindig próbálkozok(Apa nincsen)

2010. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként orvos vagyok,azért nem vállaltam eddig...
2010. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én idén februárban töltöttem a 40-et, márciusban pedig szültem. Itt van épp a cicimen a 4 hónapos lányka. :)

Nem érzem magam öregnek, bár mikor a 13 éves lányom tolja a testvérét, szerintem többen őt nézik az anyukájának, igaz még senki nem mondta, de láttam az arckifejezéseken. De akkor engem minek néznek vajon???? Hát remálem nem a nagyinak:)

2010. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 39 vagyok, most van egy 2 éves kiscsajszim, de én még szeretnék egyet! 5 lány után hátha jön a fiú:):):)
2010. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Van már két gyerekem, és akartunk 3. babát, de megfogadtam, hogy 35 éves koromon túl már nem szülök. És mit hoz az élet fintora? 34 évesen várandós lettem a 3. babánkal, akit a 20 héten elveszítettem. Ebből következik, hogy bár 35 elmúltam, mégis nagyon szeretnék még szülni. Erre mondják: -sose mondd, hogy sose!

Kicsit tartok attól, hogy én 57 éves leszek, mikor a legkisebb csak 20 éves. Sokáig szeretnék az anyukájuk lenni és mellettük állni az élet nehéz dolgaiban segítve őket. Viszont sokkal érettebb anyukának érzem magam, mint mikor 26 évesen szültem az elsőt. Hajrá, nem kell mindig agyon gondolkozni a dolgokat. Ember tervez, Iste3n végez!!!

2010. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Doki "néni",apa nincsen alatt mit értesz?

Sajnálom a történteket,és mielőbbi boldog gondalan terhességet,és egészsges babát kívánok!

Én 30 és 31 évesen szültem,de ez átlag,talán pár év múlva ujra szeretnék,de 35-ig bezárólag.

2010. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

19:02-es


azt hogy nincs se férjem,se párom :-(

2010. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! Az, hogy "öreg" tényleg nem szép szó, bocs a fogalmazásért. Igazából én sem érzem magam öregnek, nem is nézek ki annyinak, csak néha elfog a kétség. De annyira szeretnék a 3.5 éves kislányomnak egy kistesót, hogy ilyenkor úgy érzem nem számít semmi. Mindenkinek minden jót kívánok!
2010. júl. 10. 21:25
 10/23 ketteske ***** válasza:
100%
Én 34 vagyok, első babára várunk. Túl vagyok két baba elvesztésén, az elsőt a 26. héten, a másodikat a 7. héten vesztettem el. Most megint várjuk a gólyát, remélem nem kell éveket várnom...:)
2010. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!