Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek hogy terhes legyek?

Mit tegyek hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
szeretnenk meg egy kisbabat a parommal mar van egy masfel eves lanyunk is, o vele egybol terhes lettem az elso honapba,de viszont most, mar kb 5 honapja nem vedkezunk es nem estem teherbe!voltam dokinal is azt mondta semmi gond nincsen ha 2 honapon belul nem esek teherbe menjek visza hoza!
2008. nov. 13. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok hasznos tanácsot olvashatsz itt is.Írd be a keresőbe a kérdést.

Amit én ajánlanék,Hormeel S csepp,barátcserje kapszula.Figyelni mikor van peteérés,LH teszttel,vagy ovumikroszkóppal,és amikor mutatja akkor együttlenni.Aktus után,maradj fekve,de még jobb ha kicsit megemeled a csípődet :))

Persze valószínű kapsz még ennél is jobb,és hasznosabb tanácsokat!

Kitartás,és türelem :)

Szép napot!

2008. nov. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bezzeg aki nem akar babát,első szeretkezés után teherbe esik,minden féle kütyük nézegetése nélkül!! szoritok neked.ismerősöm 8hónapot próbálkoztak,mig az elsővel semmit.tudok olyanról is,akik 12 évig próbálkoztak,és 12évre született egy lányuk. kitartást neked:)
2008. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi szepen lanyok:)
2008. nov. 13. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!