Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sírhatnékom van, mert nem...

Sírhatnékom van, mert nem akar jönni a kistesó, meg fogok bolondulni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem bírom sokáig már,h minden hónap sikertelen,soha nem leszek terhes,nagyon vágyom rá.Biztos köztetek is van olyan anyuka,nő,aki így érez.Hogy lehet kibírni? Kész vagyok már teljesen! Körülöttem mindenki secperc alatt teherbe esik.Van a szomszédságba egy asszony,aki velem együtt szült,azóta van neki még egy kisbabája (kb.egy éven belül),most úgy néz ki megint terhes,pedig most szült!Nem hiszem el,nekünk meg nem sikerül..... :(
2010. júl. 2. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igaza van a pajzsmirigyes válaszolónak, ha gond van vele nem fogsz teherbe esni!

Hajhullás, fogyás, hízás, puffadás, gombóc a torokban, ezek közül bármelyik tünet jelezheti a gondot!

Simán a házi orvos csinál egy teljes vérképet és kérni kell a TSH eredményt is! Te, ezt bármikor kérheted Tőle!

Valami oka biztos van, de lehet csak nagyon rá stresszelsz!

Sok sikert kívánok!

2010. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
abban is van igazság hogy ha görcsösen akaros akkor azért nem jön össze. idegi alapon. nekünk 4 hónap utána jött össze az első baba. tudom nem sok idő de az első 3 hónapba én is beleőrültem és állandóan csalódtam mikor megjött. aztán azt mondtam hogy nem érdekel, nem foglalkozom vele úgy is tettem. és jött is a babó. mondjuk én azzal nyugtattam magam hogy azért kell rá ennyit várni mert a legédesebb kisbaba fog megérkezni hozzánk. így is lett :)
2010. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

40 évesen,rengeteg küzdelmes év után,sajnos nekem még egy gyermekem sincs!Ha kismamát látok zokogok,alig bírok megnyugodni,már az életemnek sem látom értelmét. Bocsáss meg hogy ezt írom,de Te még mindig a szerencsések közé tartozol,mert egy picivel már megajándékozott az élet. Engem nem...

2010. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
26%
ébredjetek már, mit kell ezen hisztizni meg bőgni? nem a gyerekből áll az élet, van már egy örülj neki és keress új célokat ne csak a babagyártást.
2010. júl. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Utolsóval annyiban értek egyet, hogy baccus...neked már van egy babád, és akinek nincs egy sem???

Mi is már több mint 2 éve próbálkozunk, ráadásul én beteg is vagyok, és csak lombik jöhet szóba!

De nem vagyok elkeseredve, meg kiakadva.

Tudom, hogy úgy is sikerülni fog.

Kicsit szusszanj, pihenj, ereszd ki a fáradt gőzt, és ne görcsölj!!

Mi, meg más aki évek óta próbálkozik mit szóljon?

Nekünk egy gyermekünk sincs...

A kisfiadnak szüksége van rád!

2010. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy teljesen megértem a reakciódat. Mi is már évek óta próbálkozunk, ugyanis nekem 2 babám ment el. Sokszor én is kilátástalannak látom a dolgot. De ha fene fenét eszik akkor sem adom fel! Nekünk még nincs gyermekünk. És igazából a nőnek rossz, mert ő érzi magát rosszul, ha nem tudja megadni a boldogságot a férjének. Mert én például így voltam, 2x is. Mindkétszer azt kérdeztem magamtól, hogy mért? Mért ezt hozta a sors, hogy egyik baba sem maradt meg? De azzal nyugtatom magam, hogy talán végre már összejön, és teljes lehet a családunk. Ne keseredj el, tudom nehéz, és megértelek! De muszáj felülkerekedni ezen, mert az ember beleőrül! Ott a gyönyörű családod, a párod, a kisfiad. Adj hálát, hogy ők vannak neked! Én is minden nap hálát adok az égnek, hogy mellettem van a férjem még azok után is, hogy elment 2 babánk. Ne add fel, legyél erős, tudom, könnyű ezt mondani... Én is már rengetegszer hallottam. De bevált! Most ott tartunk, hogy majd ha a sors úgy akarja, akkor jön a baba, nem filózunk ezen, persze belül nagyon szeretnénk, de bele kell törődni, hogy ennek így kellett lennie! Én is beleroskadtam, mikor a második is elment, de összekapartam magam, mert azért még itt van a férjem, aki ezek után is kitart mellettem, és nem adom fel! Egyszer akkor is összejön! :)


Nem tudok mást írni, csak hogy tarts ki, legyél erős! Kitartás! Megértelek!


De tényleg gondolj bele, nekünk még egy babánk sincs, még nem adatott meg! Neked ott a kisfiad, babusgasd, szeresd, járjatok el kirándulni, tereld el a gondolataidat, ahogy csak tudod! És ha már nem számítasz rá, hidd el, pozitívat fogsz tesztelni! :)


Mindent bele! Szorítok nektek!!! :)

Kitartást!

2010. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, én is így voltam, bár még mindig szokott ilyen lenni, hogy ennyire elszomorodom. Bár most már próbálok pozitívan gondolkodni, úgy gondolom, ha nincs még itt az ideje bármit is csinálunk úgysem fog még jönni. Nekünk ez a 11. próbálkozós hónapunk kistesó ügyben, kisfiunk 3 éves. Én is nagyon rá voltam görcsölve, sürgettem (munkahely miatt, szocpol miatt stb.), de rájöttem, hogy ezzel csak magamat idegesítem. Mostmár úgy vagyok vele, hogy jön amikor jönnie kell. Neked is azt tanácsolom, hogy nyugodj meg és meglátod hamarabb össze fog jönni a baba. További szép napot.
2010. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én szörnyen érzem magam. 3.éve szeretnénk a férjemmel az első gyermekünket magunkhoz ölelni, de eddig nem sikerült még. Most már járunk egy éve orvoshoz, és túl vagyunk az első hormonos beavatkozáson. De az sem sikerült. A sógornőm eldöntötte, hogy akar, és terhes is lett a következő hónapban, azóta már meg is szült, és anyósoméktól mindennap azt hallgatom, hogy milyen aranyos, meg miket csinál, én meg rágom a kefét, és érzem, hogy azért sem sikerül, mert ezzel stresszelnek. Szóval nem könnyű kibírni. Én,(mi)teljesen kivagyunk. Amikor meg van határozva, hogy "most kell" együtt lenni, akkor olyan nehezen akar összejönni, hogy mindig sírok. Örülj inkább, hogy van már egy gyereked, ha nekem lenne, én csak azt imádnám, nem depiznék.
2010. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
61%
Örülj az egyszem gyermekednek akinek igazán görcsölnie kellene az, akinek még egy sem jött össze.
2010. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!