Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemnek herebiopsia műtétje...

Férjemnek herebiopsia műtétje lesz, mivel nem találtak spermiumot az ondójában. Mire számíthatunk? Ha tudtok a műtétről bővebben, vagy internetes oldalt ajánlani, vagy ha volt a családban, ismeretségi körben, kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 05:51
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Írdd be a www.google.hu-ba hogy herebiopsia műtét és rengeteg oldal van ott, ezek közül itt van 1 példáúl.

2008. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, de ezt már megtettem. Csak sajnos elég szegényes a neten a témairodalom. Ezért kértem személyes tapasztalatokat..
2008. nov. 8. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk erre a fázisra nem került sor, mert kiderült alacsony nagyon a férjem tesztoszteron szintje, ezért injekciót kapott. A doki mondta, ha a vérképpel minden rendben lesz, így nem indokolja semmi a rossz eredményt (nálunk azért volt sperma a mintában), akkor jön a herebiopszia. Annyit tudok róla, hogy egy gombostűfejnyi mintát vesznek a here szövetéből, hogy megnézzék, a herében vannak-e spermiumok. Ha igen, akkor az azt jelenti, hogy valami miatt nem tudnak kijönni a spermiumok. Ilyenkor a heréből nyerhető megfelelő spermium a mesterséges megtermékenyítéshez. A műtét maga nagyon pici tűszúrásnyi hegekkel jár. Úgy tudom, hogy általában több helyről érdemes venni mintát, mert a here különböző részein is eltérhet egymástól a spermakoncentráció.

Nem tudom, hogy a te férjednél megnézték-e a hormonokat, s ott minden rendben van-e. Gondolom igen, mert a herebiopszia az utolsó lépés szokott lenni a problémakeresésben, ha esetleg nem, akkor szóljatok feltétlenül, hogy még nem volt hormonvizsgálat.

2008. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! igen, a hormonszinttel minden rendben volt, a műtétet meg várjuk...
2008. nov. 9. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
szia!Azóta már van babátok?Mert mi is ebben a helyzetben vagyunk sajnos...:(
2011. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!