Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, de elmaradt. Ma sincs semmi, viszont iszonyat rosszul vagyok folyamatosan hányingerem van, amin segít a magne b6, de ami jobban zavar az az emelygés. Lehet valami bajom van?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy baba, mert tegnap teszteltem és neg. lett! :(
2008. nov. 7. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nincs elég hcg a szervezetedben amit a teszt kimutatna.

Pár nap múlva ha nem jönne meg tesztelj megint..

A hányingeredre nem kell magne b6, csak sima b6 vitamin elég lenne.

Illetve ha nem jön meg mindenképp jelentkezz be dokihoz.

2008. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy baba! Attól, hogy negatív a teszt, még nem jelenti, hogy nincs ott, a hcg fokozatosan termelődik. Tesztelj egyet mondjuk holnap (ha nem jön meg addig) és már lehet, hogy + lesz.

De ha még napokig nem jön meg és a teszt is -, akkor orvost javasolnék. Bár a hányinger, émelygés gyanús, babás tünet!

2008. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy nincs semmi bajom, mert a babaprojekt közepén elég rosszul jönne! Köszönöm a hozzászólásokat. Egyébként melyik tesztet javasolnátok?
2008. nov. 7. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia ilyen esetben ne add fel az első negatív eredménynél, mert van, akinél csak egy hét késés után lesz pozitív.

Nekem szerencsém volt, mert már a mensi előtti napon pozitívat teszteltem, ClearBluet használtam. van, aki szerint a legócskább teszt a piacon (itt olvastam), de szerintem jó, mert én a fogantatás után 13 nappal már pozitívat teszteltem vele. ja és inszemen voltunk, úgyhogy nálunk a fogantatás azért 100% :)

2008. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!