Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit ereztetek mielott meg nem...

Mit ereztetek mielott meg nem tudtatok h terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Mert nekem kesik a menstruaciom 4-5napja es semmi pattanas semmk mellfeszules pedig ilyenkor szett durran a mellem.
2018. szept. 14. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálam is kimaradtak a pms tünetek, mikor teherbeestem. A nem várt napján már pozitív lett a tesztem. Pár nap múlva egyébként aztán jelentkezett a tipikus mellfájdalom (bár sokkal erősebben), és a "mindjárt meg fog jönni" érzés. Ezt az első trimeszterben végig éreztem.


De ez az én tapasztalatom, ezzel nem mész semmire. Teszteltél?

2018. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem erősebb volt a pms terhesen, alig vártam, hogy megjöjjön, puffadtam, fájt a derekam, sogornömnél ugyanez volt.
2018. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szombaton tesztelek addig varok
2018. szept. 14. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Az elsőnél állandóan azt hittem, hogy meg fog jönni. Ingajárat volt otthon. De csak nem volt semmi, eltelt 1-2 hét, és akkor vettem tesztet, és azonnal 2 csíkos lett.

Nem volt hányinger, meg semmi olyan mint amiket itt irkálnak, a kívánóságon kívül, meg az esti pici mellnagyobbodáson kívül, ami reggelre mindig elmúlt.

2018. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmit
2018. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem. Csak fájt a mellem de ez ugye menszesz előtt is így vártam hogy megjöjjön, de ugye nem jött meg.😁
2018. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én pokoli álmos voltam délután 2-3 fele. Mázli, hogy otthon dolgozom és le tudtam feküdni, mindig aludtam 2-3 órát O_o Én sejtettem, hogy vagy beteg leszek, vagy emiatt van :)


De amúgy nincsenek jelek amikre lehet támaszkodni. Nincs és kész. Se az elején se a végén nincs semmi, amire egyértelműen rá lehet húzni, hogy ez most a gyerek miatt / közeledő szülés miatt történik.

2018. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem volt atlatszo folyasom van pedig mindog szokott. Lehet nem volt peteeresem es ettol kesik?
2018. szept. 14. 21:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy terhességi teszt 300 forint a DM-ben. Szívesen.
2018. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Negativ volt a teszt
2018. szept. 15. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!