Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés volt amikor...

Milyen érzés volt amikor teherbe estetek? Mit éreztetek? Tudtátok legbelül vagy csak a teszt mutatta ki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én akkor érzetem mikor megtörtént! De ez csak ilyen érdekes megérzés volt! Nem tudom leírni, és a teszt csak megerősített!
2012. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam a tesztog semmi nem utalt a babára. Illetve az, amiért teszteltem: késett a menzesz.
2012. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grófházy ***** válasza:

semmilyen.

Még aznap sem érzetem a szokásos meindjártmegjön érzést,amikor meg kellett volna jönnie.Biztos voltam benn,hogy sikertelen hónap volt,de + lett a teszt és most már 27 hetes a kiscsaj a pocimban.

Az előző babánál már napokkal előtte majd leszakadtak a ciciim,és volt mindjártmegjön érzés

2012. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy tünetem volt, amiből mertem remélni. Másképp feszült a cicim. És bár nem görcsöltem, mert az első próbálkozós hónap volt, pont ezen az oldalon olvastam,hogy mennyire be lehet képzelni a tüneteket, így hát nem foglalkoztam vele.

Nemvárt előtt azonban mégis csináltam egy tesztet.

Az eredménye 3 hetes múlt és békésen alszik!:)

2012. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En nem ereztem semmit, mondjuk teszt utan sem igazan voltak tuneteim.


Viszont erdekes, hogy a ferjem mindketszer megmonta, hogy terhes vagyok szerinte. De ketszer mondott ilyet es ketszer el is talalta.

Abbol vonta le a kovetkeztetest, hogy en peteeres elott 1-2 nappal kb agressziv vadalat vagyok, de tenyleg iszonyatosan frusztral minden, hangulatom ingadozik, egyszer bogok, egyszer vigyorgok, utana meg bunko vagyok. Ezek valtakoznak. Peteeresre elmulik.

Nah, akkor abban a ket honapban is elmult peteeresre, viszont ra par napra ismet dilibogyo lettem. Pedig mensi elott nem szokott valtakozni a hangulatom.

Mindket gyereknel jelentkezett ez a furiasag, mindketszer mondta a ferjem, hogy jon a baba es mindketszer O hozott tesztet is meg azelott nap, hogy a mensim aktualis lett volna es mindketszer pozitiv lett.

Szoval a hormonok mar biztosan elkezdtek akkor bennem dolgozni, de hogy ezert melyik a felelos, azt nem tudom.

2012. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit. Csak azért csináltam egy tesztet, mert csak pár csepp volt a menszi, és 1 napig tartott.
2012. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az első jel az volt,hogy egy óriási hallal álmodtam! Szaporodást jelent.Késett....teszteltem és pozitív volt! Nálam az álmom előbb jelezte a babát mint a mensim!:-)
2012. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!