Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol csinálnak átjárhatóságit...

Hol csinálnak átjárhatóságit altatásban? Mert azt olvastam, hogyha nem átjárható, akkor az borzasztóan fáj. Ezt hiszteroszkópia keretében végzik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 16:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
elfelejtettem irni,hogy Budapesten gondoltam
2010. jún. 17. 16:31
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az átjárhatóságit laparaszkópiás mûtétnél csinálták meg a Péterfy Sándor utcai kórházban, mert a dokim onnan van.
2010. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán túl lehet élni, nem olyan nagy dolog, a szülés sokkal fájdalmasabb. Ezért nem érdemes altatni.
2010. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
lehet,de ha van választás,akkor miért ne.Én pldul fogorvosnál nem kérnék altatást,mégis valaki megteszi.
2010. jún. 22. 13:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éve volt laporoszkópiám és altattak.A kórházban volt egy másik fiatal hölgy neki másnap csinálták és őt is altatták.Egyáltalán nem kell tőle félni.Én még aznap felkeltem az ágyból.A hasfalad fog kissé fájni,de kilehet bírni.
2010. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ALtatásban persze, hogy nem kell félni tőle. Pont ezért szeretné altatásban. Szerintem is tegyél meg mindent, hogy altatásban csinálják. Nekem nem abban csinálták, és semmi érzéstelenítés, fájdalomcsillapítás nem volt, és rettenetesen fáj. Utána 10 percig csak ültem, és néztem magam elé. Ráadásul már bennem volt a cucc, és a röntgen is elromlott, várni kellett, mire feléledt. Szóval nem volt kellemes.
2010. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem megvolt pár hete, altatás nélkül csinálták. Pillanatok alatt megvolt az átjárhatósági vizsgálat. Aznap még hazamehettem, igaz, előtte pár órát pihentem az ágyban. Picit fájt, de elviselhető volt, nem volt olyan vészes.
2010. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Kedves14:18-as.neked hol csinálták altatásban?
2010. jún. 23. 09:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha "csak" HSG-re mész, akkor nem altatnak, pár perc az egész, utána mehetsz haza. Kicsit kellemetlen mikor a csövet felhelyezik és a kontrasztanyagot befecskendezik. Ha laparoszkópiát csinálnak, akkor altatnak, ott 3 helyen (köldök és a 2 petefészked körül) csinálnak 1-1 pici bemetszést. Itt egyik nap bemész, előkészítenek (nem szabad enni plusz hashajtó, másnap reggel beöntés) és másnap műtét. A rákövetkező nap mehetsz haza. Legalábbis nálam így volt (sajnos nekem méhenkívüli miatt volt rá szükség). A HSG-t a Forgács Intézetben (fizetős), a lapart a Sote II-n (ingyenes) végezték.
2010. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14.18 vagyok.Nekem Orosházán csinálták.Azért írtam le,hogy megnyugtassalak nem fog fájni.Én három napig voltam bent.Első nap befeküdtem akkor csináltak vizsgálatokat.Vérvétel,vérnyomás.....Másnap reggel megműtöttek és a következő reggel mehettem haza.Nekem volt egy picike cisztám azt is levették.Ez másfél éve volt,és most várom az első picurkámat.

Minden jót!!!!Szorítok neked!!!!

2010. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!