Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell intézni az átjárható...

Hogy kell intézni az átjárhatóságit?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni átjárhatóságira. mi a menete? mennyibe kerül? hova tudnék menni? Köszönöm a válaszaitokat előre is.
2011. máj. 23. 15:15
 1/10 sumergo ***** válasza:

1.Elsétálsz a nőgyógyászodhoz, és elmondod neki mit szeretnél. Ha ő csinálja, biztosan elvárja majd érte a háládat pénz formájában. Kórházban csinálják, de mindent a nődokid intéz.

2. Besétálsz az SZTK-ba a nőgyógyászatra. Elmondod mit szeretnél, ha indokoltnak látják, megcsinálják a szükséges vizsgálatot(kenet). Megjön az eredmény, ha negatív, akkor adni fognak időpontot a kórházba. Röntgen alatt csinálják, feltöltik a méhedet kontrasztanyaggal, és közben képeket készítenek a röntgennel. Szerintem nagyon fájdalmas, mindenképp kísérővel menj. ( Volt aki azt írta, hogy meg sem érezte.) Ilyenkor nem kerül pénzbe.

2011. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 11.-én volt HSG-m!Bóditásban!Úgyhogy nem éreztem semmit se alatta se utánna.Állítólag orvos függő.Reggel mentem este meg haza.
2011. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És ezt csak megcsinálják kérésre? Úgy értem, ha 1 éve nem jön össze a baba, de nem volt kezelésem még semmi, csak mondjuk megfordul a fejemben, hogy átjárhatóak e a petevezetékeim, akkor csak úgy megcsinálják??
2011. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sumergo ***** válasza:
Meg szokták csinálni, mondhatni az egyik alap meddőségi vizsgálat.
2011. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt HSG-m átjárható voltam, kb. másfél éve. Viszont most pár napja laparral műtöttek (méhen kívülivel), azzal derült ki, hogy van valami összenövés benne. A laparoszkópia pontosabb képet ad.
2011. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos rég nem jön össze a baba,így elmentem a dokimhoz,kiírt hormonvizsgálatra miután az jó volt Ő javasolta a HSGt!Magánba járok hozzá,de a kórházban csinálta,ahol dolgozik,így ingyenes volt,de azért csúsztattam Neki..!És ahogy a többiek írták reggel mentem este jöttem!
2011. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Megkérdezhetem kihez jársz? Keresnék egy jó nőgyógyászt és ha közel van és ilyen rendes...:) köszönöm
2011. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én is érdeklődnék felőle, és mi lett az eredményed?
2011. máj. 24. 10:15
 9/10 anonim ***** válasza:
8:39- vagyok!Az utolsó válaszoló:Budapesten van (SOTE2)!
2011. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megírnád a dokid nevét, lehet magánban is, elmennék hozzá. köszi előre is
2011. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!