Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. ciklusnapomon fognak...

10. ciklusnapomon fognak átjárhatóságit csinálni! Nem túl késői?

Figyelt kérdés

Általában a 9-10 napon szokott a tojásfehérje szerű nyálka jelentkezni. Mi van ha mikor sorra kerülök a vizsgálatra már volt vagy éppen akkor van peteérésem?

Bár annyira nem rendszeresek a ciklusaim, van hogy 1-2 nappal hamarabb jön meg vagy késik.

Csak mert úgy tudom, hogy ezt peteérés előtt kell megcsinálni.


2010. dec. 17. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A 11. ciklusnapomra tervezte a dokim az átjárhatósági vizsgálatot. Aznap reggel befeküdtem a kórházba, de közben a röntgengép elromlott, így nem tudták elvégezni. Így a 16. napon sikerült csak a vizsgálat, viszont előtte vigyázni kellett nehogy terhes legyek, mert akkor gond lehetett volna. Viszont a 16. napon már túl voltam a peteérésen így eléggé kellemetlen volt, amikor a csöveket felhelyezték.
2010. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha pont akkor van peteérés? Gondolom baromira fog fájni :( Így is eléggé félek ettől az egésztől. Remélem késni fog pár napot, akkor biztos peteérés előtt leszek.
2010. dec. 17. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 12-dik nap csinálták, novemberben. Ne félj kérlek. A fele sem igaz amit összehordanak róla. Abszolút kibírható, arra gondolj 1x fáj 2 mp-re!!!! :-)

És , hogy kellő motivációt adjak 6 hetes terhes vagyok, rögtön hsg után babás maradtam. Majdnem 2 évet várunk rá!!!!

2010. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást és gratulálok neked! Remélem nekem is sikerül utána teherbe esni, mi 1 éve várunk rá!

De azért persze van bennem félelem ezzel a vizsgálattal kapcsolatban, de majd túl leszek rajta.

2010. dec. 18. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!