Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik szoptattak sokáig és nem...

Akik szoptattak sokáig és nem jött meg a havijuk honnan vették észre h terhesek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
18 és fél hónapig szoptattam bár az utolsó időben már csak reggel és este. A terhességet úgy vettem észre hogy a férjem itthon volt egy hetet és mivel ő is segített a baba körül egésznap aludtam aztán amikor újra ment dolgozni elmentünk sétálni és a másfél órás séta alatt háromszor kellett mennem pisilni - hát így. -
2010. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szoptatás alatt havonta vettem terhességi tesztet!! Amikor 5 hónapos volt a babám, akkor a teszt ismét pozitív lett. Amikor mutattam a férjemnek, mindketten egy óriásit nevettünk, és mi voltunk a világon a legboldogabbak!
2010. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mi védekezünk de sose lehet tudni és néha olyan érzésem van mintha megint terhes lennék főleg h mostanában mozognak a belső szerveim és olyan mintha megint a baba rugdosna belülről.11 hós a lányom és még nem jött meg igaz szoptatom.Szal el sem tudom képzelni honnan vehetném észre ha lenne még 1 baba.
2010. jún. 12. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs tüneted akkor elég nehéz...nekem a második babát a nőgyógyász "vette észre" 9 hetesen... Rutin rákszűrésre mentem hozzá mikor a fiam 14 hónapos volt (napi 3 szor szopizott még, reggel este és éjjel egyszer) mensim a kanyarba se volt, és semmi tünetem se volt!

A fiammal már az első hetekben fájt a cicim, görcsölt a hasam, érzékeny voltam a szagokra, fáradt voltam nagyon, a második terhességemnél meg észre se vettem h babás vagyok:)

Örültünk neki nagyon mondjuk, de álmomban se gondoltam volna hogy nem tűnik fel h terhes vagyok újra.

2010. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk hirtelen, egyik napról a másikra abbahagyta a szopizást a 11 hónapos kisfiam.
2010. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is szoptattam még a 8 hós babámat, amikor terhes lettem ismét. dejavu érzésem volt: ugyanazok a tünetek- hányás, émelygés, aluszékonyság, szagok... amikor teszteltem, azt hittem, elájulok...(hamar jött, de örülünk:)
2010. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!