Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő utána lehet észreve...

Mennyi idő utána lehet észrevenni h terhesek vagyunk e? (lent)

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy 1 honapja lefeküdtem a pasimmal és utánna 1 hétre rá meg is jött a menszeszem. De ha mégis az vok? már 1 honap eltelt ha most megjönn akk igaz nem vok az??? Meg mennyi idö utána lehet észrevenni a terheséget?? válaszokat elöre is köszii és csak léci normális válaszokat adjatok köszke :)
2011. okt. 23. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak tünetmentes terhességek is, bár ha rendesen megjött a menstruációd, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy.

Ha bizonytalan vagy, csinálj egy tesztet, már bőven kimutatja, ha 1 hónapja estél teherbe.

2011. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Énédesjóistenem!

Hány éves vagy, drágám?

Nagyon valószínűtlen, hogy terhes vagy, de inkább vegyél egy tesztet.

Én a nemvárt (a köv. menzesz első napja) előtt 3-4 nappal már éreztem, de valaki csak sokkal később veszi észre.

Szerintem nem nagyon van okod aggodalomra!

2011. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit kell csodálkozni?Mit érdekel hány éves?!Azért jött ide mert nem tudja,hogy működik ez.Meg szerette volna kérdezni.Ide nem csak okos emberkék jönnek fel aki mindent tudnak és válaszokat osztogatnak csak.Úgy tudom itt kérdezni kell,akármi legyen is a kérdés.Na,ezért jó,hogy itt névtelenűl megy minden mert vannak akik túl okosnak érzik magukat és leírják az emberek.Különben is egy 30 éves is kérdezhet ilyet.
2011. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyi még,hogy nem vagy terhes,nyugi!!
2011. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tegnap 21:02-es vagyok.

A kérdéssel semmi baj, amint látod, válaszoltam rá.

Az írás!!! Nincs vessző, nincs ékezet, vok, köszii, akk, léci, köszke.

Ennek szólt a döbbenet, mert így ált. csak a 15 évesek írnak. Ugye, nem kell kifejtenem?

Kedves kérdező! Írd meg, mi lett a teszt eredménye! Remélem, negatív!

2011. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól van bocsi!!Megnyugodtam.Nem vagyok ilyen sose.Csak sajnos már kikeltem magamból mert rosszúl esik,hogy vannak itt olyanok akik teljesen leszólnak egy kérdés miatt másokat,hisz pedig azért jön ide valaki,mert nem tudja.
2011. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem abszolút tünetmentes volt a terhességem..ha nem rúgdosott volna a 16. héttől, simán nem veszem észre egészen a 36. hétig, amikor már kezdett igazán terhes lenni a pocakosság;)

Teszt+doki mindent elárul!

2011. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!