Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írjanak azok, akik a babájuk...

Írjanak azok, akik a babájuk néhány hónapos korára újra terhesek lettek úgy, hogy még szoptattak?

Figyelt kérdés
szeretnénk kistesót minél hamarabb, viszont még a pici lányom elég intenzíven szopizik, 5 hónapos. Kíváncsi vagyok SAJÁT tapasztalatokra
2011. jún. 1. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A nagyfiam 9 hónapos volt mikor szoptatás mellett teherbe stem a kicsivel,születése után még fél évig tandemszopiztak.A kisebbik fiam 15 hónapos volt mikor szoptatás mellett teherbe estem az ikreimmel.:Mindkét terhesség alatt végig szoptattam,semmi probléma nem volt belőle.
2011. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én a lányom 4 hónapos korában lettem újra terhes a kisöcsivel. Annyira nem foglalkoztunk a védekezéssel, úgy voltunk vele, hogyha jön jön, ha nem nem. Természetesen szoptattam, és még mindig szoptatom.


(6 hónapos kismama)

2011. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1 év van a gyerekek között, én is szoptatás mellett lettem terhes. Gond nélkül viseltem a terhességet, némi túlhordással 3800g-os, 59 cm-s babát szültem másodjára.
2011. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Érdekesek a történetek, én úgy tudtam, hogy a szoptatás abortív hatású, így ha egy szoptatós anyukáról kiderül, hogy terhes azonnal abba kell hagynia a szoptatást. Vagy csak nekem mondott hülyeséget a nőgyógyász?
2011. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és mindenkinek gratulálok:)

Ikres anyukának meg külön gratuláció, 4 gyermek az nagyon szép lehet:)


Kérdés: nagyon nehéz volt a kis körkülönbség miatt a gyerekekkel? sokan ezzel riogatnak, hogy meg fogok bolondulni...

2011. jún. 1. 15:03
 6/15 A kérdező kommentje:
És még valami! Ti mindannyian mensiztetek már mikor megfogant a kistesó? Mert nekem szülés óta még nem jött meg. Fájdogál a hasam sokszor mint mensi előtt szokott,de semmi vérzés nincs még egyelőre
2011. jún. 1. 15:04
 7/15 anonim ***** válasza:

Én írtam az 1 év korkülönbséget. Igen, nekem már megjött, ugyanis azt elfelejtettem megírni, hogy a baba 6 hetes korától gyógyszert is szedtem, ami miatt beindult a menzeszem, és így is sikerült a kistesó.

Hogy mennyire volt nehéz? Szerencsém van, mert egyáltalán nem éreztem nehéznek. Teljesen mindegy, hogy 1 vagy 2 pelust cserélsz, és hogy hány felé kanalazod a főzeléket. De a 2 gyerek remekül lekötötte egymást. A legelső időben ugyan ez egyoldalú volt, a nagy el sem mozdult a kicsi mellől. Szóval én nagyon élveztem.

2011. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szia.:)

2 bátyám van, 1 hónap különbséggel születtek:)

Anya szoptatta a nagyobbik tesómat, amikor a másik tesómmal terhes volt. Nem tudom, hogy menstruált e, de majd megkérdezem tőle, ha gondolod:))

2011. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Rendben, köszönöm,hogy írtál:)

2011. jún. 1. 17:23
 10/15 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat, aminek nem fogsz örülni.


A nővérem és köztem alig 1,5 év van, mert anya "egypelenkából" fel akart nevelni 2 gyereket, gyorsan vissza is ment dolgozni....

Mire 1 éves voltam, mondhatni utolértem a tesómat, 4 éves koromra ikreknek néztek bennünket.


Amikor iskolába mentünk, jobb jegyeket kaptam a tesómnál, és ő ezt nem bírta feldolgozni. Én mindig 5-öst vittem haza, ő pedig 4-est, pedig egy iskolában általában az idősebbhez hasonlítják a fiatalabbat, ha itt ez is fordítva volt.


Gimibe egyszerre értünk, ahol mégjobban kiéleződött ez az ellentét, mostanra mondhatni mindennapi a rivalizálás, elviselhetetlen a kapcsolatunk.


A tesóm kollégiumba van, én itthon lakom, talán most, 20 év után tompultak a dolgok kissé, de nem tudom, valaha jóban leszünk-e.


Erre például gondoltál? Megtörténhet veletek is (persze ne legyen igazam) :(

2011. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!