Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik már nem szoptatta...

Anyukák akik már nem szoptattak és újra terhesek lettek, lehetséges, hogy visszajön egy kis tej ha sikerült a kistesó?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom hol tegyem fel a kérdést. Már 3 hónapja nem szopik a babám, úgy elapadt a tejem egyik napról a másikra mintha sose lett volna. 10 napja voltunk együtt, a menzim nem állt még be. Azon kívül hogy megint száraz vagyok (semmi folyás mint az elsőnél) van egy kevés tejem ha megnyomom picit a cicim-ilyen már nagyon rég nem volt! Pár napja be van duzzadva a cicim, de a babám már nem is hajlandó szopizni (7 hónapos).

Szerintetek lehet terhes vagyok? Tapasztalt valaki ilyet a 2. terhességénél?


2010. máj. 6. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
előfordulhat. Ezt most büszkeségből vagy megbánásból kérdezed?
2010. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Büszkeség???? Megbánás???? Ezt nem értem. Mint terhességi tünet kérdezem járt-e így valaki. Akarunk kistesót.
2010. máj. 6. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy éves koráig szoptattam a kisfiamat,majd 2 hónap múlva megfogant a kistesó.Egy egy csepp tej mindig volt a cicimben,ha megnyomtam,de ez nem fokozódott,amikor babás lettem.

25 hetes kismama

2010. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm. Eddig a 3 hónap alatt hiába nyomtam meg (kíváncsiságból hogy van-e) nem jött semmi.

Gratulálok a kistesóhoz is!

2010. máj. 6. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm várja második babáját, már hónapok óta nem szoptatott, teljesen elapadt, és amikor megfogant a kistesó,ő is így járt, hogy pár csepp tejcsi megjelent a mellében.
2010. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! Csak kíváncsi vagyok sikerült-e, és ez a tej fura volt. Jövöhéten majd kiderül. :)
2010. máj. 6. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2008. decemberében abbahagyam a szoptatást, 2009. januárjában már semmi sem jött a ciciből ha megnyomtam, annyira elapadt. 2009. márciusában visszajött, de nem kicsit: 4-5 nap múlva pozitív lett a tesztem. Most 6 hónapos a 2. kicsi fiam :)
2010. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hűha! Na most kicsit izgulok, hogy mi lesz! :) Szerencsére a babámmal nagyon gyorsan szaladnak a napok és nincs nagyon időm agyalgatni! :)

Gratulálok a babákhoz!

2010. máj. 6. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!