Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis mellű anyukák, akik...

Kis mellű anyukák, akik szoptattak? Milyen lett a melletek a szoptatás után?

Figyelt kérdés
Úgy értem, miután abbahagytátok. És mennyi ideig szoptattatok?
2011. máj. 30. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hu nem tudom mi számít kis mellnek nekem 85C-s. az sztem nem túl kicsi hanem közepes.


18 hónap ciciztetés után is szép kerek de melltartót hordtam sokat jó minőségüt talán köze van hozzá hogy nem nyúlt meg.


fejni alig fejtem. puhább lett csak a mell fogásra nincs drámai különbség kb. 1 mérettel volt nagyobb szoptatás alatt

2011. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sajnos csak másfél hónapig tudtam szoptatni. Akkor nagyon tetszettek a melleim. :) Utána sajnos megint kicsi lett. Nem lóg, formás, szép, csak kicsi. Néhány csík lett rajta oldalt. 80B
2011. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én 75/c-s melltartót hordtam a terhesség előtt.

a Kislányomat 20 hós koráig szoptattam,ugyhogy aggódtam én is milyen lesz majd a mellem. de szerencsémre nem lett csík se rajta és nem is lógnak.Viszont tényleg jobban tetszett amíg szoptattam,mert szép teltek voltak.most meg megint furcsa,hogy kisebbek..

2011. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is ki akartam írni.Én nagyon el vagyok keseredve.Terhesség alatt melltartó nélkül kb 80-nak nézett ki.Eredetileg 75 melltartót hordtam.Nem sokáig szopizott egyik babám sem.De ez a kicsi is kisebb lett.Néha olyan érzésem van hogy még a 70 is nagy.:-(((Szép feszes volt, most meg...Amúgy csíkok nem voltak.
2011. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ugyan én még szoptatok, de 75Bről 85Dre nőttek és a bimbó körül megrepedt a bőr, néhány halvány pirosas fehéres csík látszik. Kiváncsi vagyok ha már egyáltalán nem szoptatok ismét pici lesz-e.
2011. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még kisebb lett:-( Olvastam is, hogy szoptatás után kisebb lesz a mell mérete. Nálam bejött...Több, mint másfél évig szoptattam. Ahogy apadt a tej, annál kisebb lett.
2011. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt 75B, a 9 hónap alatt folyamatosan nőtt, több méret is volt, a legutolsó 90C volt. 10 hónapig szoptattam, utána visszaállt a 75b-re. Nem lett semmi különös, nincsenek repedések, de valahogy mégsem olyan, mint régen....
2011. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 110/D-s cicikkel kezdtem, jelenleg 120/D-s melltartót hordok... Eddig is utáltam a nagy melleimet, de most végképp. Rengeteg tejem van, állandóan fejek vagy szoptatok.

Nem lógtak nekem, még mindig szoptatok, oldalt van néhány repedés (hozzáteszem, nem duci vagyok, hanem 65 kg-os, akinek nagy mellei vannak alapból).

2011. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

75B-s melleim voltak szülés előtt!8 hónapos koráig bírtam szoptatni de azalatt végig olyanok voltak mint egy keményre felfújt pöttyös labdák!Most,hogy néz ki szoptatás után????Mint egy 90 fokon kimosott pár zokni!nagyon de nagyon lógnak mondjuk énnekem végig fejnem kellett mivel a fiam nem volt hajlandó szopizni,nemtudom ehhez van-e valami köze??Repedések csak 1-2 van azok is halványak!

Nem gondoltam volna,hogy így fognak lógni a melleim,nagyon elvagyok keseredve,ha egyszer lesz sok pénzem és bátorságom biztos megműtettem!

2011. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 krisztivan ***** válasza:
Nekem 70A volt a méretem.Terhesség alatti első 3 hónapban lett 85C.Még mindig szoptatok most lesz 9 hós a fiam.Az egyik ciciben minimális tej van az nem is lóg de a másikban több van és az már most kicsit lejjebb van.
2011. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!