Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik sokáig szoptatta...

Anyukák, akik sokáig szoptattak! Fokozatosan hagyta el a babátok az elalvás előtti cicit vagy hirtelen?

Figyelt kérdés
az enyém elalvás előtt mindig igényli, nappal is. 16 hós, el sem tudom képzelni, hogy lesz majd, ha egyszer nem kéri? hirtelen azt mondja majd, kösz, nem kell? vagy fokozatosan?
2010. máj. 5. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Két nagyobb gyerekünk egyik nap már nem kérte a cicit és kész:)Elfordult a nagyobb(9 hós volt),a kisebb 18 hónaposan azt mondta:NEM!A 3. baba még csak 4 hónapos,cicifüggő:)))Szeretném minél tovább szoptatni:)
2010. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk én akartam már elválasztani,13 hónapos volt,már csak este szopizott, úgy csináltam, hogy cici helyett cumisüvegből próbáltam megitatni, nem kellett neki, úgyhogy letettem a kiságyba és 5 perc múlva aludt. (előtte kapott vacsit) Másnap már nem is próbálkoztam a cumisüveggel, vacsi,fürdés és alvás. Gyorsan elfelejtette a cicit.
2010. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, fokozatosan szoktattam le 16 hónapos korától. Én sem tudtam elképzelni, hogy hogy fog elaludni nélküle, de sírás nélkül, nagyon könnyen ment. Annyit csináltam csak, hogy amikor kérte a cicit, akkor elkezdtem sétálni, ringatni, és úgy bealudt. Persze amikor nem kérte, nem kínáltam! Egy idő után elmaradtak az esti szopizások, pár nap, talán egy hét, és nem is kérte. A hajnalival is ugyanez volt, ettől jobban féltem, de nem volt gond! Max annyi, hogy nem alszunk már vissza reggel 6 körül. :(

Szóval a lényeg a figyelemelterelés! :) (Ja, és még annyit, hogy ha kérte, akkor mindig adtam. Nem akartam sírni hagyni emiatt!)

2010. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!