Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért teszi ezt velem az anyám?

Miért teszi ezt velem az anyám?

Figyelt kérdés
állandóan azzal nyaggat h mikor lesz már unokája...emiatt folyton feszült vagyok amúgy sem jön össze már, másfél éve próbálkozunk a férjemmel.teljesen kész vagyok,már megőrít.minden nap felhív ez miatt.25/N
2010. jún. 8. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy anya, apa, ha ez a kérdés, "dugunk" rendesen. Más kérdés mi lehet? - Én már bevetettem természetesen nem ezzel a szóval.
2010. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
:D....hát igen
2010. jún. 9. 08:05
 13/14 anonim ***** válasza:

hát én biztosan megmondanám neki a magamét.. igen, a saját anyámnak is. Hogy jön ő ahhoz, hogy így is terrorizáljon?

Nekem ilyet csak fél szóval is beszólna valaki, azt úgy leteremteném, hogy többé azt sem merné megkérdezni, hogy...hogy milyen napom volt..

Ha nem értette meg másfél év alatt, hogy ez TÉGED is nagyon bánt, hogy miért nem jön már a baba, hát akkor én visszaterrorizálnám!

"Na, mama, használ-e az inkontinencia tabletta, vagy még mindig bevizelsz apa mellé??"

bocs, de ilyen kérdésekkel nagyon feltudom hergelni magam..

szóval nem vállalnék felelősséget magamért, ha tőlem ilyeneket kérdezgetnének, az biztos!!

2010. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem bírom megbántani....amúgy sem vagyok beszólós típus,de úgy tűnik nem tudok neki olyat mondani h ne bántsam és még abba is hagyja.
2010. jún. 9. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!