Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért teszi ezt velem az anyám?

Miért teszi ezt velem az anyám?

Figyelt kérdés
állandóan azzal nyaggat h mikor lesz már unokája...emiatt folyton feszült vagyok amúgy sem jön össze már, másfél éve próbálkozunk a férjemmel.teljesen kész vagyok,már megőrít.minden nap felhív ez miatt.25/N
2010. jún. 8. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

h miért teszi? arra nem tudok válaszolni, apósom is ilyen volt és nálunk is voltak problémák....szerintem egyszerűen csak mond meg h ez neked mennyire rossz és erről nem szeretnél többet beszélni, ha lesz valami fejlemény megígéred h ő tudja meg először, ill. ha ez sem segít pár napig ne vedd fel a telefont, ebből érteni fog

nekem rettentő kellemetlen volt, de legalább nem naponta..ilyenkor ez semmire sem vezet...nekünk pl oktatást akartak tartani h hogyan kell gyereket csinálni...

2010. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti meg mondanám neki, hogy hagyjon egy kicsit békén titeket. Beszélj vele mindenképp. Ez így nem normális.
2010. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy szálljon már le erről a témáról, mert csak stresszel téged folyamatosan és lehet, hogy ezért nem jön össze a baba. És ha így folytatja, akkor lehet, hogy nem is fog. Talán befejezi... Miért csinálhatja? Egyke vagy? Unatkozik?
2010. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
van 2 öcsém de ők még tanulnak.tegnap azt mondta h biztos nem is akarom és ezért nincs még,bármit mondok neki mindenre van válasza és a lényeg mindig az h én valamit rosszul csinálok.....még nem is nyugdíjas,dolgozik meg minden apám is meg van tesóim is otthon,nem hiszem h unatkozik......nem tudom már mit csináljak....teljesen kikészít:..(
2010. jún. 8. 14:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám lelki terrort alkalmazott. Folyton azt mondogatta, hogy ő már meg sem éri, hogy unokája legyen! Állítom ez miatt is nehezebb jön a baba. Már csak azért is görcsösen akarod, hogy hagyjanak már végre békén. Nekünk 24 hónap után jött össze a baba. Most lenyugodott a család. Az a furcsa ebben a helyzetben, hogy ha kérdezik mások mikor lesz baba, nem tudok mit mondani, mert már pocakban van, de szétkürtölni még egy hétig nem szeretnénk. 11hkm.
2010. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jaj! nagyon rossz lehet. ez még leírva is rossz, hogy ilyeneket mond, hogy biztos nem akarod
2010. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jaj csak ezt ne kezdje el anyám!!
2010. jún. 8. 15:01
 8/14 A kérdező kommentje:
gondoltam már h azt mondom neki h igy is van!nem akarom és kész......de az nagyon fájna neki...de így meg kikészülök.azt nem tehetem meg vele h nem veszem fel a telefont mert akkor meg félholtra aggódja magát
2010. jún. 8. 15:03
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
1. akkor ezek szerint jó a kapcsolatotok, h minden nap beszéltek, egyébként aggódna, szerintem bátran mond meg neki, h ez téged nagyon idegesít, ha szeret akkor meg kell értenie, az apósom egy vadmarha, ő nem értette meg.....kívánom h neked sikerüljön
2010. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát ezaz! hogy nem érti meg!másfél éva alatt semmi olyat nem tudtam neki mondani h abbahagyja. pedig már mindennel próbálkoztam........összeveszni vele,vagy megbántani pedig nem akarom
2010. jún. 8. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!