Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért velem történik ez?...

Bogee123 kérdése:

Miért velem történik ez? Miért teszi ezt velem a sors? :' (

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy barátnőm, akivel összevesztünk egy fiú miatt, mert azt gondolja, hogy nekem is tetszik, közben neki is. De ez nem igaz, nekem nem tetszik, megpróbáltam vele megbeszélni, de azt mondta, hogy ő lesz*rja akármit csinálok, nem fogjuk megbeszélni, stb. De eddig oké volt, a srác megtudta, hogy a barátnőmnek bejön, és nem bánta, nyugdotan irogatnak tovább, de én is beszélek vele és azért csak zavar, hogy az ellenségemmel is jóba van, még a végén őt is elveszi tőlem, mint a többi barátnőmet, szivecskéznek meg :$ jeleznek állandóan...olyan rossz az életem...anyamostanában nem bízik meg bennem, a suliban nem akarok atnulni, elfordulnak mellőlem az emberek. Átgondoltam: bennem van vajon a hiba? Nem lehet...megváltoztam nyáron, nagyon sok mindenben...megtanultam fékezni magam...nem szólok vissza azoknak, akik bántanak, vagy rosszat akarnak nekem. Nem akarok bunkó lenni, csak sajnálom, hogy nekem kell ilyen helyzetben lennem, őszintén fáj, hogy ennyire keveset jelentek neki, amikor ha bajban volt mindig elláttam tanáccsal, ő meg nekem fordítva annyit mondott: Nyugi, majd megoldódik. Én mégis szerettem.

Nagyon köszönöm, hogy meghallgattatok, nem tudom mit tegyek, legszívesebben elmennék egy olyan helyre, ahol senki nincs, ahol kisírhatnám magam, ha baj van.:'(


2011. okt. 1. 17:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy helyesírási hibákat ejtettem, úgy értem, hogy a barátnőim és az, akivel összevesztem, ők szivecskéznek, annyira rossz=(
2011. okt. 1. 17:45
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12/L, tudom, nehéz időszak..:(
2011. okt. 1. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen viszonyban vagy anyukáddal, de szerintem meséld ezt el neki, segít. :)) első voltam :)
2011. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de ő sem tud semmit tenni, talán az idő megoldhatja, de anya is annyit taácsolt, hogy ne foglalkozzak vele, barátkozzak én is, és hogy ő nem is volt igazi barátnő.
2011. okt. 2. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:
igaza van :)
2011. okt. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére túlléptem rajta, és egy nagyon jó barátnőt találtam, meg összehaverkodtam néhány C-s csajjal és táncon is minden oké:)
2011. okt. 8. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!