Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért történik ez velem?...

Miért történik ez velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most lettem 10. osztályos. Eddig naponta kb fél órát tanultan (dolgozatok előtt azért többet) és így is majdnem kitűnő voltam. Most mióta elkezdtem a 10-et, nagyon sok leckém van és sok dolgozatot is írunk, és úgy érzem, hogy az egész délután sem elég hogy meg tudjam csinálni az összes házit és mindent megtanuljak. Nem az a baj, hogy nem értem, elég gyorsan tanulok, van amit már 1-2 olvasás után megtanulok. Csak úgy érzem hogy ez egyszerre túl sok :( Mit tehetnék? Más is volt már így ezzel?

16/L


2011. szept. 12. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Meguntad. Én engem elgondolkodtat, hogy már a 11. évet töltöm az iskolapadban és még mindig van hátra. 11 év! Ennyi nem elég, hogy amit kell megmutassanak. Nem. Folytatják tovább untalan.
2011. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk az volt a szabály hogy 1 nap csak 3 dolgozatot irhatunk és amiből írunk abból akkor nem adhatnak házit. Pont ezért mert volt hogy 5 doga minden nap plusz házi ennyit lehetetlenség megtanulni késöbb meg ugye a vizsgákra is kellet készülni. borzasztó volt.
2011. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk az van h 1 nap max 2 témazárót írhatunk. Tegnap németből írtam 5 lecke (a fél könyv) szavaiból, holnap meg német tz-t írok. Angolból is rengeteg leckém volt, 2 oldalnyi lett a fordítás egy nagy füzetben, meg egy fogalmazást is kellett írni. És volt még 1 egész oldal a könyvben, de azt én már megcsináltam mielőtt feladták. Ezen kívül szavakat tanulni, mert úgy volt h felelni fogunk. Még szerencse h a földrajzot meg a matekot nem kellett megcsinálnom mert azokhoz még nem kaptam meg a könyvemet. Na meg időm se lett volna rá... :S Jövő 7-en megint írok 2 dogát, ez már biztos.
2011. szept. 13. 15:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek mára voltak és a földrajzot meg a törit el se tudtam kezdeni megtanulni.
2011. szept. 13. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:
én a leckét reggel másolgattam
2011. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!