Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Corex Be Sure teszt negatívot...

Corex Be Sure teszt negatívot mutatott, de ennek ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már 11 napja késik, és ma csináltam a tesztet, és negatív lett. Nem szeretném még, hogy terhes legyek. De ha negatív, akkor miért nem jött meg? A sok idegeskedés miatt, vagy azért mert pár napig antibiotikumot szedtem, vagy mert megszakításos módszerrel csináltuk a párommal? De negatív a teszt. Nem érzek semmi szurkálást, meg semmit, csak hogy ideges vagyok. Remélem minnél hamarabb meegjön. Mitévő legyek?
2008. okt. 27. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!!!! Ha a teszt negíóatív és nem is jön meg, akkor lehet, h ciszta van a dologban.
2008. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így, 1 hét után nega volt a corax teszt és tényleg nem voltam terhes.Az idegeskedéstől is késhet.Ennyi idő után már kimutatná,ne aggódj.
2008. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
El is fogok menni orvoshoz, mert az sem természetes szerintem hogy szinte minden alkalommal bevérzek.
2008. okt. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!