Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennek ellenére lehet, hogy...

Ennek ellenére lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban megjött, de csak 2 napig tartott, és enyhe volt (ilyen még sosem történt), majd a köv. hónapban is megjött, akkor meg már nagyon-nagyon erősen. Görcseim nem voltak. Amúgy semmi terhességre utaló jelt nem érzek. 2 One minute-tesztet csináltam, az 1iket 1 hét, a másikat 5 hét múlva, mindkettő negatív lett. Híztam ugyan 1,5 kg-ot, de most kerültem fel Pestre, és összevissza eszem mindent. Nincsenek rosszulléteim, hányingerem, stb. Mi lehet ez?
2011. okt. 1. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen.Én megkérdeztem a dokit,azt mondta az nem baj,ha kevesebb van.
2011. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A múlt hónapban nekem is csak 2 napig tartott, holott 5 napig minimum tartani szokott, én is úgy tudom nem baj, ha kevesebb van. Mi szeretnénk babát, csak nem akar jelentkezni. :(
2011. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, hogy az elsp gyengébb volt, de a 2. meg olyan erős, hogy borzasztó. Meg hát az a 2 negatív teszt...
2011. okt. 1. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de ha elmész az orvoshoz, akkor ő megvizsgál, és megmondja a tutit.
2011. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a környezetváltozással járó stressz "szórakozik" veled!

Azért megnézethetnéd magad egy dokival, ő biztosabbat tud mondani!

2011. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha megjött és a teszt is neg. akkor nem vagy terhes.
2011. okt. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg hormon probláma lenne,az sztk-s orvos nem fog elküldeni vizsgálatra tb-re,mert az drága.Egyébként nekem is az elmúlt 3 hónapban jelentkezett ez,eddig nem volt,hogy egyszer 2 napig tart,egyszer 5 napig hol erősebben,hol kevésbé.Valami lehet a levegőben :)
2011. okt. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!