Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki jártas a HCG tesztekben?

Ki jártas a HCG tesztekben?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam HCG teszten, ma kaptam meg az eredményt, de az orvosom sajna szabadságolta magát, így itthon próbáltam értelmezni az eredményem, sokra nem jutottam, csak annyira, hogy nem várunk babát :((

Szerintetek a 0,1 szint nem túl alacsony?


2010. jún. 4. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Normál esetben a hcg szintnek 0- között kell lennie

Ha 5 felett van az utal terhességre

2010. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0,1 az nem baba. Nálunk 2 fölött veszik pozitívnak a tesztet. Lombikod volt? Vagy inszemed?
2010. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hm, semmi ilyen nem volt... "becsúszott babó" lett volna. Csak már az orvosom nem tudott mit kitalálni... kemény az alhasam, és a legutolsó menstruációm 04.04.-én volt...2 hónap telt el, és a barna foltozáson kívül semmi... Ultrahangot csinált, megvizsgált, nem látott semmit, ezért küldött el HCG tesztre...
2010. jún. 4. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
0 és 5 között negatív. Nekem az ovulációt követő 9. napon volt 10 tehát, ha terhes lennél, akkor ennyi idő után több száznak kellene már lennie.
2010. jún. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem a múlthéten néztek bhcg-t, és a 0-5 közötti tartományban volt 8. De nekem a 44. napon nézték. Előtte 3 halvány otthoni teszt, az 50. napon meg negatív teszt. Szerintetek mi történhetett?

2010. jún. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előttem kérdezőnek. Szerintem az történhetett, hogy volt egy sikeres megtermékenyülésed, elkezdett emelkedni a HCG szint (gondolom mensi elmaradt), teszt pozitív,,de valami oknál fogva korán el is halt, HCG szint csökkenni kezdett, ekkor lett csinálva a laboros teszted. Ez a HCG szint már olyan alacsony volt, hogy a vizeletes teszt már nem is mutatta. Előbbiekben már írtam, nekem a ovulációt követő 9. napon volt 10 a laboros HCG és terhes voltam, de a vizeletes csak 2 nap múlva lett halványan pozitív.
2010. jún. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!