Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene valaki aki jártas a...

Segítene valaki aki jártas a Jónás módszer alkalmazásába?

Figyelt kérdés
Ez már a 9. hónap, mióta eldöntöttük kisbabát szeretnénk. Sajnos eddig nem sikrült. Nemrég olvastam a Jónás módszerről és sikerült is az interneten kiaszámolnom a jónás napjaim. A számítás szerint ma van a jónás nap. (egyébként ez a ciklusomnak ami 30 napos csak a 6. napja) jól olvastam, hogy a jónásnapon történő fogantatáshoz előtte lévő 3 napban kell együtt lenni?
2010. okt. 1. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A piros napokon,a függőleges pirossal bezárólag, ami a mai nap neked. Addig kell együtt lenni. nekem volt, hogy egybeesett a Jónás nappal az ovum, de nem sikerült.
2010. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia,


köszi a választ, akkor ha tegnap voltunk együtt az még jó lehet. Mondjuk nem igazán hiszek benne, de legalább kipróbáltuk :) (mert ovu-m 17-18. napon szokot lenni)

2010. okt. 1. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem bejött a Jónás nap,ciklusom 6.napján voltunk együtt, az volt a Jónás napom, utána egész hónapban nem, mert férjem elutazott, a pém, a számítások szerint és a testem jelzései alapján viszont csak a 14.ciklusnapon volt, lényeg baba lett a hatodik napi együttlétből!!
2010. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!