Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg lehet bízni a tesz-veszen,...

Meg lehet bízni a tesz-veszen, vaterán vásárolt ONE STEP tesztekben? 10-es érzékenységűek.

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindig jót mutattak. Annyi volt a bajom, hogy lombikom volt, és utána 10 dpo-n kezdtem el tesztelgetni. Akkor még nem mutatta, másnap nagyon nagyon halvány pozi lett, de alig-alig akart erősödni a következő napokban. Aztán rájöttem hogy valószínűleg nem a teszttel, hanem a pisimmel lehetett a gond, mert ha nem reggeli elsőből csináltam, hanem másodikból, akkor szépen látszott az erősödés.

Sok sikert! ;)

2010. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is várom a tapasztalatokat
2010. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlt hónapban volt kellemetlen tapasztalatom vele..rendeltem húsz darabot, gondoltam elrakom és majd havonta adagolom..a 12.dpo-n este csináltam egyet, gondoltam megnézem, hogy milyen ha teljesen negatív, legyen viszonyítási alapom..a teszt közepe tele volt körömnyomokkal, mindegy megcsináltam erős pozitív lett, nagyon megörültem de mivel bibis volt a teszt így előkaptam még egyet, azon nem voltak vájatok control zónában, az totál negatív lett, na akkor már nem értettem hisz ugyanabba vizeletbe mártottam őket, akkor már a férjemmel egymás után téptük fel a teszteket, hatot csináltunk meg, kettő erősen pozitív lett, négy negatív, na akkor fogtam az egészet és kidobtam a kukába, soha többé nem rendelek.Másnap elmentem gyógyszertárba vettem egy amazont az nega volt, majd két nap múlva meg is jött..de reményt keltett a pozi teszt miközben nem volt semmi..rohadt rossz érzés..
2010. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Pont ezért kérdeztem.

Bennem a halvány pozitív épp szívbajt keltett, hisz fogamzásgátlót szedek, de volt egyszer egy hasmenéses dolog. Azóta megjött többször is, szóval biztosan nem volt semmi. Még arra gondoltam, PCO-ra kapom ezt a fajtát, esetleg a ciszták okozták a halvány csíkot.

Hamarosan megyek dokihoz, majd kideríti, mi a gond

2010. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!