Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőre nem várom. Terhességi...

Hétfőre nem várom. Terhességi teszt ilyenkor kimutathatja ha terhes vagyok? 20-25ös érzékenységűek.

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát talán,de én még nem csináltam.Én is hétfőre nem várom:)

Van tüneted?Bocs,hogy belekérdezek.Nekem a mellem érzékeny,néha hányinger főleg reggel, de ma elkezdett megjön érzés lenni,azt hiszem ez nem az én hónapom.Neked szorítok!!Én még várnék a teszttel.

2009. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sztem ilyenkor még nem mutat semmit sem a teszt, talán azon a bizonyos nem várt napon. Nekem is hétfőn nem kellene megjönnie, de én már érzem pár napja a mellfeszülést, mint minden hónapban. :( Bár azt mondják, hogy a mellfeszülés ettől függetlenül még jelentkezhet. Sztem várd meg a hétfői napot, és kedd reggel első pisiből tesztelj, ha nem jön meg a mensid. Addig is türelem szorítok, hogy + legyen! :)
2009. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nem az érzékeny tesztek közé tartozik.

Megnyugtatásként nekem is mindig feszült a mellem, és pozi teszt előtt is feszült a mellem.

Én is 25öst csináltam, de én vártam egy hetet az utolsó mensihez képest (de nekem szokott ingadozni, ezért nem is tudtam, pontosan mikorra várjam) Szerintem ha nem jön meg, várj egy pár napot, így biztosabbra tudsz menni.

2009. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem egy 20,25-ös érzékenységű nem fog mutatni semmit!tesztelj egy tizessel inkább!ha mindenképp ma akarsz tesztelni!de én a helyedben várnék legalább hétfőig,vagy tovább!
2009. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kívánom,hogy Nektek is mihamarabb két csíkos legyen!!! :)
2009. aug. 28. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
En is hetfore nem varom.Ma teszteltem es ket csik halvanyan de ott van.Kivanom neked is a két csikot.
2009. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gatulálok!Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!
2009. aug. 30. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!