Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS vagyok. Akik hasonló...

PCOS vagyok. Akik hasonló betegséggel küzdötök mennyi idő alatt estetek teherbe?

Figyelt kérdés

Tegnap diagnosztizálta a dokim a pcos betegséget. Csinált uh-t és látszódtak a kis beragadt tüszők nem sok de azért volt mindkét petefészkemben.(mind egy hianyos gyongysor) Azt mondta elküld vérvételre is a hormonszint miatt.

Utána a kezelésről beszéltunk vagy fogamzásgátló ha nem akarok babát vagy tüszőérés serkentőt ír és próbálkozzunk babával. 27éves vagyok párommal kb egy évig még nem akartunk próbálkozni de mikor elmondtam ezeket neki ő rögtön mondta h akk próbálkozzunk. 3eve egyutt vagyunk, fél éve egyutt elunk kozosen képzeljük a jövőnket ezzel a részével nincs gond.

Én legbelül nagyon szeretnék már babát.

Szerintetek érdemes lenne 1 évre fog.gatlot szedni? Vagy rogton próbálkozuunk? Mert szerintem akinek ilyen betegsége van nehezebben esik teherbe még rásegítéssel is. Akik hasonló cipőben vannak pcos miatt leírnák a tapasztalataikat?

Koszi

Dia



2017. szept. 20. 07:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha normálisan csinálod a 3-as kezelést fél év -egy év rendbe jön az értékeid.De ez mind csak kb.

A gyógyszer maga nem fog segíteni nem fog gátlóra gondolok.

Én pl.szedtem a merckformint de nekem nem volt jó.így maradt a diéta és a mozgás.

2017. szept. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad is nem olyan dúrva mértékű ez a pcos.Nekem is közepes szintűnek mondta a doki.Javasolta az Inofolic nevű port,és azt mondta egyenlőre ìgy próbàlkozzunk,ha nem sikerül lépünk tovàbb.Mi is belevàgtunk azonnal a babaprojektbe,én 31,pàrom 39.Szóval nem volt mire vàrnunk!Az ezt követő hónapban rohantam vissza a dokimhoz a pozitív tesztekkel. :)Szóval így is sikerülhet azonnal :).üdv:35hkm
2017. szept. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!