Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek számíthatok valamire?

Szerintetek számíthatok valamire?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Másfél hete voltam a párommal együtt védekezés nélkül. Majd 2nappal később "megbetegedtem", ami 2napig tartott s nagyon gyenge volt.3 napja leszakad a derekam annyira fáj. Megeshet az hogy esetleg terhes legyek, vagy esetleg most kezdődik a beágyazódás vagy valami ilyesmi? Tudom utánna két napig eteg voltam de furcsa volt a egész, s nem is gondolom hogy terhes lehetek, vagy mégis? Tudom van aki számára e nem kérdés de nekem az. Segítsetek vagy adjatok tanácsot, hogy szerintetek mi lehet-e esetleg igy is baba?Vagy esetleg bármire lehet számítani?
2010. máj. 25. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor próbálkozgattunk a párommal jól megfáztam. Ezért abba is hagytuk a próbálkozást, de ekkor már terhes voltam, csak nem tudtam! :) S a baba szerencsére jól fejlődik, minden rendben van. Szóval reménykedhetsz!

20 hetes kismama

2010. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!